Google Drive senkronizasyondan sonra dosyayı silebilir miyim?

JackieJudy

Hectopat
Makaleler
2
Google Drive üzerinden eski/anısı olan fotoğrafları yedekledim. Senkronize edildi yazıyor, ben bu dosyayı bilgisayardan silsem Google Drive üzerinde duruyor olur mu?

Google Drive üzerinden eski/anısı olan fotoğrafları yedekledim. Senkronize edildi yazıyor, ben bu dosyayı bilgisayardan silsem Google Drive üzerinde duruyor olur mu?
Bilgisayardaki Google Drive klasöründen silerseniz ilk senkronizasyonda buluttanda da Çöp'e gider.
Farklı bir klasörde ise ve yer sorununuz varsa silebilirsiniz.

Yedeklediğim klasör D diskinde. Klasörlerin yanında böyle işaretler var, senkronize devam ediyor. Senkronizasyon bittikten sonra dosyaları pcden silsem gider mi?
Screenshot_4.pngScreenshot_2.png

Yedeklediğim klasör D diskinde. Klasörlerin yanında böyle işaretler var, senkronize devam ediyor. Senkronizasyon bittikten sonra dosyaları pcden silsem gider mi?
Eki Görüntüle 1502023Eki Görüntüle 1502022
Bir önceki mesajımda da yazdım. O klasör Google Drive ile senkronizsyon edilecek şekilde ayarlandıysa ve Google Drive aktifken o dosyaları silerseniz buluttan da silinir.
Siz en iyisi senkronizasyon bitince o bilgisayardan Google Drive uygulamasını silin. O zaman silebilirsiniz.

Geri
Yukarı