Google Drive ve Yandex disk aboneliği biterse ne olur?

1663363277666.png

Hocam, ben AnimeciX'de Uploaderim o yüzden arşivim şuanda dağınık. İsterseniz atayım ama yani istediğnizi bulabileceğinizden süpheliyim çünkü dosyalar baya dağınık. Yakında One Piece'in tüm fansublar tarafından çevrilmiş bölümlerinin bir arşivini yapacağım da tahminen 1TB tutmasını planlıyorum. Eğer yaparsam, bu forumda linklerini veririm veya çok el yakarsa cuzi bir miktara da satarım. Konuyu nasıl One Piece'e getirdiğimi bilmiyorum.

Ben denedim. Öyle sanırım ile olmaz bence ya 😄 Ben kotayı arttırdım sonra ders videolarını yükledim. Ardından aboneliği iptal ettim. Şu an videolara erişebiliyorum siz de indirebilirsiniz benim drivemdeki videoları tek sıkıntı o mail hesabına herhangi bir e posta vs gelmez. Ben de zaten sırf bu iş için oluşturmuştum.

TekUzem - Google Drive Benim bahsettiğim videolar
Eki Görüntüle 1519472Eki Görüntüle 1519473
Aynen, öyle. Mail falan gelmiyor artık.

Ücretli bir abonelikte eğer depolanmış veri ücretsiz planın sunduğu kapasiteden fazlaysa size bir süre verilir, o sürede veriyi almazsanız silinir.

Ama eğer diyelim ücretsiz plan 15 GB ise ama sizin dosyalarınız 13GB ise verileriniz silinmeden ücretsiz plana düşürülürsünüz.
Silinmiyor hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı