Google Drive "yüklenmeyi bekliyor" hatası

Semih Aras

Hectopat
Arkadaşlar Google Drive'a fotoğraf yüklüyücektim ama yüklenmeyi bekliyor diyor. 30 dakikadır böyle, telefonu yeniden başlattım, ön belliği temizledim, Drive'ı durdurmaya zorladım olmadı.

Screenshot_20230715-012731.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yükleme sırasında olduğundan olabilir. Muhtemelen büyük boyutlu bir dosya yüklediniz ve hala onu yüklüyor/yüklediğini sanıyor olabilir.
İkinci senaryo da internetiniz ile alakalı bir problem (çözüm: Modem resetleyin) veya host ayarlarınız da bozulma olabilir (rshost2.0 indirip host dosyanızı sıfırlayın)

Yükleme sırasında olduğundan olabilir. Muhtemelen büyük boyutlu bir dosya yüklediniz ve hala onu yüklüyor/yüklediğini sanıyor olabilir.
İkinci senaryo da internetiniz ile alakalı bir problem (çözüm: Modem resetleyin) veya host ayarlarınız da bozulma olabilir (rshost2.0 indirip host dosyanızı sıfırlayın)

Büyük boyutlu değil sadece fotoğraf. Rshost2.0'ı nereden indirebilirim?

Mobilden uygulaması yok mu?

Telefonda App Store vb. yerler de vardır muhtemelen de. Ben bilgisayardan dosya yüklerken sorun yaşıyorsun sandım. Eğer tarayıcıdan yükleme yapıyorsan Drive uygulamasını telefonuna indir öyle yükle. Eğer zaten uygulamada bu sorun var diyorsan tarayıcıda dene. Yine sorun varsa 3 noktaya tıkla ve masaüstü sitesini göstere tıkla öyle dene bir de.

Telefonda App Store vb. yerler de vardır muhtemelen de. Ben bilgisayardan dosya yüklerken sorun yaşıyorsun sandım. Eğer tarayıcıdan yükleme yapıyorsan Drive uygulamasını telefonuna indir öyle yükle. Eğer zaten uygulamada bu sorun var diyorsan tarayıcıda dene. Yine sorun varsa 3 noktaya tıkla ve masaüstü sitesini göstere tıkla öyle dene bir de.

3 noktaya tıklanmıyor uygulamadan yapıyorum.

Tarayıcıdan dene :) (3 nokta dendiği zaman aklına hep tarayıcı gelsin bende tarayıcıyı kastettim yanıtımda)

Tarayıcıdan denedim uygulamaya attı.

Yüklediğim fotoğrafları Google Drive'da ana ekran menüsünde açabiliyorum ama.
Dosyalar bölümünde yüklenmemiş gözüküyorlar ve açılmıyor uygulamada sıkıntı var galiba.

Geri
Yukarı