Google Drive'dan indirme yapılmıyor

Makaleler
44
Ekte paylaşacağım fotoğrafta bir ekran alıntısı paylaşacağım.

Bir dosya indirmek için mega hariç diğerlerini kullanırım. Saçma sapanlar olanları da bu alandan çıkarıyorum. Yani Yandex disk, dosya co, dosya T.C., MediaFire, Cloud Mail.Ru gibi web paylaşım sitelerinde çökme görmedim. Bakıyorum ve dosya uzun zamandır orada ve Google'daki gibi hata vermiyor. Ya çok indirmişiz, niye engelliyorsun? 3 ay önce Metin2 PvP oynamak istedim. Bir de baktım, ne göreyim... 20'den fazla Google Drive linki koymuşlar. Ama linkler hâlâ patlıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.png
    Ekran Alıntısı.png
    7 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
Ekte paylaşacağım fotoğrafta bir ekran alıntısı paylaşacağım.

Bir dosya indirmek için mega hariç diğerlerini kullanırım. Saçma sapanlar olanları da bu alandan çıkarıyorum. Yani Yandex disk, dosya co, dosya T.C. MediaFire, Cloud Mail.Ru gibi web paylaşım sitelerinde çökme görmedim. Bakıyorum ve dosya uzun zamandır orada ve Google'daki gibi hata vermiyor. Ya çok indirmişiz, niye engelliyorsun? 3 ay önce Metin2 PvP oynamak istedim. Bir de baktım, ne göreyim... 20'den fazla Google Drive linki koymuşlar. Ama linkler hâlâ patlıyor.

Korsan indirmeye çalışıyorsunuz sanırım. Yüksek ihtimalle virüs var içinde ve Google silmiş dosyayı.

he bide sınırı aşmış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı