Google düşük indirme hızı

Keremtunus

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba sevgili arkadaşlar ben Call of Duty MW3 Türkçe yama kuracağım fakat nereden indirmeye çalışsam indirme hızım 500 KB'yi geçmiyor internetim 35 Mbps.

-chrome://flags/#enable-parallel-downloading" yazın ve enter tuşuna basın. "disable" değerini "enable-

Bunu denedim fakat işe yaramadı farklı çözümleriniz varsa yardımcı olur musunuz, aynı sorun Opera gibi tarayıcılarda da var iyi bayramlar herkese.

Merhaba sevgili arkadaşlar ben Call of Duty MW3 Türkçe yama kuracağım fakat nereden indirmeye çalışsam indirme hızım 500 KB'yi geçmiyor internetim 35 Mbps.

-chrome://flags/#enable-parallel-downloading" yazın ve enter tuşuna basın. "disable" değerini "enable-

Bunu denedim fakat işe yaramadı farklı çözümleriniz varsa yardımcı olur musunuz, aynı sorun Opera gibi tarayıcılarda da var iyi bayramlar herkese.

Hocam belki indirdiğiniz site size düşük hızda veri yolluyor olabilir hız kısıtlanması koyulduysa isterseniz NASA nın internetine sahip olun yine aynı hızda indirirsiniz.

Hocam belki indirdiğiniz site size düşük hızda veri yolluyor olabilir hız kısıtlanması koyulduysa isterseniz NASAnın internetine sahip olun yine aynı hızda indirirsiniz.

Arkadaşın dediği gibi site Max hızı o belirlemiş olabilir bir de Internet Download Manager kullanmayı deneyin.

Nereden indirsem aynı diyor.

Geri
Yukarı