Google eklentilerini Opera GX eklentilerine eklemek mümkün mü?

• Konuyu başlatan ImPc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 147

ImPc

Centipat
Daha fazla  
Google eklentilerini Opera GX kullanmak istiyorum. Eskiden ''install Chrome extension'' diye bir eklenti vardı Opera GX de onu kullanarak ekleyebiliyorduk ama kaldırılmış, bu yüzden ekleyemiyorum. Eklemenin bir yolu var mı? Bilenler söylerse çok mutlu olurum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google eklentilerini Opera GX kullanmak istiyorum. Eskiden ''install Chrome extension'' diye bir eklenti vardı Opera GX de onu kullanarak ekleyebiliyorduk ama kaldırılmış, bu yüzden ekleyemiyorum. Eklemenin bir yolu var mı? Bilenler söylerse çok mutlu olurum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Chrome extensions diye bir opera uzantısı var onu ekleyip tüm chrome eklentilerini ekleyebiliyorsun.

Harici eklentiye gerek kalmadan Chrome mağazasındaki tüm uzantıları yükleyebilirsiniz. @ImPc

Chrome mağazası uzantılarını Edge, Brave, Opera, Opera GX, Vivaldi, Yandex tarayıcılarında kullanabilirsiniz. Benzer şekilde mağazayı engellemeyen tüm Chromium tarayıcılarda çalışır. Aracı uzantılara falan gerek yok.

O uzantı yüklüyse kaldırabilirsiniz. Artık gerek kalmadı. @unplugged

Yeni konular

Geri
Yukarı