Google Fotoğraflar kilitli klasör

Arkadaşlar merhaba bugün sabah 5 civarlarında telefonumu sıfırlamak için tüm yedeklemeleri yaptım ancak unuttuğum çok önemli bir şey vardı ( benim için önemli ) 120'ye yakın bir sayıda önemli fotoğraf önce galerideydi sonra Cloud kapatılacak vs dedi Xiaomi bende o önemli fotoğrafları galeri gizli klasöründen Google photos kilitli klasörüne aldım ancak formattan sonra öğrendim ki o fotoğraflar sanırım yedeklenmiyormuş acaba o fotoğrafları bulabilmem için bir fikriniz var mı? Cidden önemli :(
Ve ufak bir sorum daha var şarjım gereğinden fazla gidiyor format atmama rağmen önerdiğiniz bir şeyler var mı genelde bütün ayarları denedim ancak yine de dinlemek isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kilitli klasörü kurtarmanın bir yolu yok. Xiaomi ve Google Fotoğraflar güncellemesi aşırı kötü oldu. Gereksiz zorluk çıkartıyor.

Bir arkadaşım sen silmediysen ve galeriyi yedeklediysen hallederiz dedi telefonu pcye bağla ve arama yerine . koy oradan bulucaz ama şimdi az işim var kolay orası dedi o gelene kadar fikri olan var mı arkadaşlar

Yeni konular

Geri
Yukarı