Google Görseller’den virüs bulaşır mı?

Yav arkadaş ne uzattınız adamın banka kartı falan vardır hesaplarında bu işlere yeni merak sarmıştır korkmuştur insanlık hali. Geçen bende trojan yedim küfür ede ede format attım mesela bazen olabiliyor böyle şeyler fark etmeden.

Yav arkadaş ne uzattınız adamın banka kartı falan vardır hesaplarında bu işlere yeni merak sarmıştır korkmuştur insanlık hali. Geçen bende trojan yedim küfür ede ede format attım mesela bazen olabiliyor böyle şeyler fark etmeden.
Çok doğru söylediniz, bu şeylerden korkmak önlem aldırıyor ama benimki biraz paranoya'ya kaçtı özür dilerim bundan ötürü.

Biraz paranoyak olabilirim, şimdi görsellerden kapak fotoğrafı yapmak için bir resmi masaüstüne attım ve WEBP olarak geldi. Sonra şu görev çubuğunda uygulamalar yenilenmiş gibi kaybolup geri geldi ben de resmi sildim. Bir sorun olabilir mi?

Hayır.

Çok doğru söylediniz, bu şeylerden korkmak önlem aldırıyor ama benimki biraz paranoya'ya kaçtı özür dilerim bundan ötürü.
Yok hocam estağfurullah özür dilemenize gerek yokta genel anlamda sakin kalmak lazım emin olun özellikle böyle virüs vs gibi şeyler bulaşsa bile çözülebilecek basit şeyler yani stres yapmayın kendinizi zaten Türkiye simülasyonunda ayrı bir stres yaşıyoruz gereksiz strese gerek yok :D

Mümkündür.

1653984396156.png

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı