Google hesabı kurtarma e-postasını ana e-posta yapma

Oguzhan51

Kilopat
Daha fazla  
İyi forumlar, Android cihazımda ve bilgisayarımda kullandığım Google hesabı bir gmail hesabımla bağlantılı. Bu hesabın kurtarma e-postası benim günlük ve resmi işlerimde kullandığım hesabım. Maillerime erişmede vb durumlarda daha kullanışlı olması için kurtarma e-postamı ana e-postam yapmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Ana hesap derken neyi kastediyorsunuz? Şu anki ana hesabınızda bulunan tüm hesapları, mailleri; kurtarma hesabınıza aktarmak mı istiyorsunuz?

Ana hesap derken neyi kastediyorsunuz? Şu anki ana hesabınızda bulunan tüm hesapları, mailleri; kurtarma hesabınıza aktarmak mı istiyorsunuz?

Evet. Ve gelecek olan tüm mail vs her şeyin artık o hesaba gelmesini istiyorum. Tekrar oturum açarken o hesap ile değil de yan e-posta hesabımı kullanarak giriş yapmak istiyorum.

Evet. Ve gelecek olan tüm mail vs her şeyin artık o hesaba gelmesini istiyorum. Tekrar oturum açarken o hesap ile değil de yan e-posta hesabımı kullanarak giriş yapmak istiyorum.
Zamanında ben de şifresi sızdırılmış mail hesabımda bunu yapmayı düşünmüştüm. Türkçe, yabancı kaynakları çok araştırdım ancak tüm aktarım işlemlerini otomatikleştirecek bir yol bulamadım.

Yapabileceğiniz tek yol, tüm hesaplarınıza giriş yapıp; sitenin içinden mail bilgisini değiştirmeniz gibi duruyor. Tüm hesaplarınızı bulmak zor olabilir, bunu kolaylaştırmak için Google'da kayıtlı şifrelerinizi şuradan görebilirsiniz:

Şifre Yöneticisi (google.com)

Geri
Yukarı