Google hesabım devre dışı bırakıldı

mtstc

Femtopat
Daha fazla  
Eski verilerimi Google drivea yedeklerken verilerimin arasına nereden karıştığını bilmediğim müstehcen içerikli bir video yüzünden Google hesabım devre dışı bırakıldı.
Googlea itiraz dilekçesi tarzı bir şeyler gönderdim fakat halen bir çözüme ulaşamadım.
Daha önce başına böyle bir şey gelen varsa yardımcı olabilir mi?

Bende de hesabımın YouTube kısmı devre dışı bırakıldı. Şu an YouTube hariç diğer her şeyi kullanabiliyorum. Neden devre dışı bırakıldı anlamadım. YouTube'da herhangi bir video vs. paylaşmadım. Video izleyip çıkıyorum yani. Dilekçe gibi bir şey gönderdim cevap da yok.

yok youtubea video olarak yüklemedim eski telefonumdaki eski fotoğraflar videolar vs şeyleri komple google drivedaki bölüme yüklüyordum whatsapp video klasöründeki gruplardan gelen birkaç müstehcen içerik buldum biraz önce
şu anda siliyorum videoları ancak google driveda duruyor onlar
onları da sildirtemiyor muyuz
yani hesabımı geri almamın bir yolu var mı?

yok youtubea video olarak yüklemedim eski telefonumdaki eski fotoğraflar videolar vs şeyleri komple google drivedaki bölüme yüklüyordum whatsapp video klasöründeki gruplardan gelen birkaç müstehcen içerik buldum biraz önce
şu anda siliyorum videoları ancak google driveda duruyor onlar
onları da sildirtemiyor muyuz
yani hesabımı geri almamın bir yolu var mı?
Desteğe yazın başka çaresi yok.

hesabımın silinme durumunun da olduğunu söylüyor google makaleleri
hesap benim için önemli olduğundan silinmemesini tercih ederim
hesabımı o videolar olmadan geri almak şu anda olabilecek en iyi şey

Desteğe yazın başka çaresi yok.
itiraz talebinde bulundum fakat destek tarzı bir yere yazı yazmama müsade etmiyor şu anda google

Geri
Yukarı