Google hesabımda bana ait olmayan Gmail gözüküyor

Ya kurtulurum o sorun değil sadece muhtemelen beni tanıyan biridir ve bilgilerime, galerime mesajlarıma,kartıma ulaşmış mıdır? Diye merak ettim önemli olan o.

Yok Pc'ye pek bir şey indirme yükleme fırsatım az oldu, zaten sürekli temizliyorum virüslere karşı önlemler alıyorum vb.

Hesap aktivitelerine göz atın hocam.

Ya kurtulurum o sorun değil sadece muhtemelen beni tanıyan biridir ve bilgilerime, galerime mesajlarıma, kartıma ulaşmış mıdır? Diye merak ettim önemli olan o.

Yok PC'ye pek bir şey indirme yükleme fırsatım az oldu, zaten sürekli temizliyorum virüslere karşı önlemler alıyorum vb.

Yok PC'ye pek bir şey indirme yükleme fırsatım az oldu, zaten sürekli temizliyorum virüslere karşı önlemler alıyorum vb.

Bilgilerine bir şey yapmamıştır ama insan gelerine mesajlarına niye baksınki önemli olan bilgiler ve o dediğin kartla alakalıdır ne kartıki ininal Papara falan mı?

Bilgilerine bir şey yapmamıştır ama insan gelerine mesajlarına niye baksınki önemli olan bilgiler ve o dediğin kartla alakalıdır ne kartıki ininal Papara falan mı?
Papara.
Asıl o tür şeylere bakmak için yaparlar ztn.

Yeni konular

Geri
Yukarı