Google hesabına erişemiyorum

yesososo

Hectopat
Makaleler
3
Nisan'da birkaç tane GTA 5 hesabı almıştım. Birkaç gün önce buradan birisine 1 hesap vermiştim. Şu an Google hesabıyla birlikte sıra dışı bir aktiviteden dolayı (arkadaş hesabı özelleştirmişti, şifresinden ismine fotoğrafına kadar. Tabii ki ben de kendi telefonumdan çıkış falan yapmıştım.) Google hesabı kapatmış. Kurtarmaya çalıştığımızda:

Sağladığınız iletişim e-posta adresine erişebildiğinizi onayladığınız için teşekkür ederiz. Google, [email protected] tanımlayıcısının size ait olduğunu doğrulayamadı. Hesabınızı nasıl kurtaracağınız ile ilgili daha fazla bilgi edinin.

Gibi bir ileti veriyor. Sizce neden kaynaklanmıştır ve nasıl alabiliriz geri?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nisan'da birkaç tane GTA 5 hesabı almıştım. Birkaç gün önce buradan birisine 1 hesap vermiştim. Şu an Google hesabıyla birlikte sıra dışı bir aktiviteden dolayı (arkadaş hesabı özelleştirmişti, şifresinden ismine fotoğrafına kadar. Tabii ki ben de kendi telefonumdan çıkış falan yapmıştım.) Google hesabı kapatmış. Kurtarmaya çalıştığımızda:

Sağladığınız iletişim e-posta adresine erişebildiğinizi onayladığınız için teşekkür ederiz. Google, [email protected] tanımlayıcısının size ait olduğunu doğrulayamadı. Hesabınızı nasıl kurtaracağınız ile ilgili daha fazla bilgi edinin.

Gibi bir ileti veriyor. Sizce neden kaynaklanmıştır ve nasıl alabiliriz geri?

Hesabın size ait olduğunu doğru bilgilerle YouTube'ye vermelisiniz.

Hesabın size ait olduğunu doğru bilgilerle YouTube'ye vermelisiniz.

Böyle bir ekran hiç çıkmıyor. En fazla iletişim maili istiyor verildiği zaman doğrulanmadı diyor.
Daha önce hesaba giriş yapılmış bir telefon varsa o şekilde şifreyi alabilirler ancak, başka yolu yok.

Yok o şekilde de olmuyor. Telefondan girmeyi deniyorum. Bu hesabın kurtarılması lazım diyor.
Dostum dediğin doğru. Bu dediğine katılıyorum. Fakat Gmail'den yapılması gerek. YouTube'den kurtarıldığını ilk defa senden duydum.

Çok doğru bu dediğin iletişim olarak hiçbir yol yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı