Çözüldü Google Hesabında Kayıtlı Fazladan Cihaz Görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

abidik gubidik

Centipat
Benim bir telefonum var ama Google'ın "cihazımı bul" servisinde benim telefonumdan iki tane gözüküyor. Bunun neden olduğu hakkında bir fikrim var: Telefonumu sıfırladım, bu nedenle telefonları ayrı görmüş olabilir. Bu durumu nasıl düzeltebilirim? İki telefonda aynı marka aynı model ve hatta IMEI numaraları bile aynı gözüküyor zaten ikisi tek telefon ama Google'da iki telefon gösteriyor. Bilgisi olanlar yardım ederlerse sevinirim.

İyi günler😅

Kimse yok mu?
Galiba yok.

Son düzenleme:
Çözüm
Fazladan olması senin için sıkıntı teşkil edeceğini sanmıyorum, Öyle kalsın. O cihazın kaybolacağını hiç sanmıyorum, kaybolursa senin bulacağını hiç sanmıyorum. 😁
Fazladan olması senin için sıkıntı teşkil edeceğini sanmıyorum, Öyle kalsın. O cihazın kaybolacağını hiç sanmıyorum, kaybolursa senin bulacağını hiç sanmıyorum. 😁

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı