Google hesabında tanınmayan cihaz var

adaNisa

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba aynı sorundan muzdaribim emülatör yüzünden benim de hesabımda başka cihaz gözüküyor ve oturumu kapasamda hala gitmiyor. Google otrurum açma istemi alan cihazlara eklenmiş ve kaldıramıyorum. En büyük sorun da şu ki emülatörü hesabımdan çıkış yapmadan direkt silmiştim ne yapacağım nasıl bulup kurtaracağım? Eğer emülatörü tekrar yüklersem giriş yaparsam bu sefer başka telefon girmez mi hesabıma? Nasıl kurtaracağım bu cihazdan hesabımı*

Merhaba aynı sorundan muzdaribim emülatör yüzünden benim de hesabımda başka cihaz gözüküyor ve oturumu kapasamda hala gitmiyor. Google otrurum açma istemi alan cihazlara eklenmiş ve kaldıramıyorum. En büyük sorun da şu ki emülatörü hesabımdan çıkış yapmadan direkt silmiştim ne yapacağım nasıl bulup kurtaracağım? Eğer emülatörü tekrar yüklersem giriş yaparsam bu sefer başka telefon girmez mi hesabıma? Nasıl kurtaracağım bu cihazdan hesabımı*

Google hesap ayarlarınızda Güvenlik (Security) alanında Cihazlarınız kısmından kaldıramıyor musunuz? Denediniz mi oradan kaldırmayı?

Bir Google sayfası açın > Sağ üstteki profil resminize tıklayın > Google Hesabınızı Yönetin'e tıklayın > Soldaki Güvenlik sekmesine tıklayın > Sayfada aşağıya doğru inin orada "Cihazlarınız" alanı olmalı oradan silmek istediğiniz cihazı bulup silebilmeniz lazım.

Ekleme: Gerçi baktım cihazlardaki oturumu kapatma var ama cihazı kaldırma diye bir seçenek yok.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı