Google Hesap "Şüpheli bir uygulamanın hesabınıza erişimi engellendi" Uyarısı

Merhaba, bende bağlı olduğum cihazda şüpheli uygulama algılandı yazıyor. Tıkladığımda şüpheli etkinlik bulundu hatası alıyorum şifremi değiştirdim fakat uyarı hala gözükmeye devam ediyor ve işin garibi tıklanacak bir şey de yok ne yapmam gerekir?
İncele ve güvenliği sağla dediğimde ise bu ekran geliyor fakat herhang bir işlem yapma alanı bulunmuyor.

Bende de aynısı oldu anlaşılan şu sıralar Google yeni bir güvenlik duvarı deniyor ve virüs programları tarafından tespit edilen virüs olmayan programlar bunu tetikliyor veya toplu saldırı gibi bişey oldu

Son düzenleme:
vall
Bende de aynısı oldu anlaşılan şu sıralar Google yeni bir güvenlik duvarı deniyor ve virüs programları tarafından tespit edilen virüs olmayan programlar bunu tetikliyor veya toplu saldırı gibi bişey oldu
Benim 2 adımla telefon doğrulamayı falan kaldırmıştı antivirüs programları kurdum temizledim pcyi her şey temizlendi ama hala aynı. Maili pcden kaldırsan bile mobilde hala yazmaya devam ediyor googledan olabilir dediğin gibi.

Bende de var o sorun tel no ekledim kurtarma e-postası ekledim 2 aşamalı dogrulama açtım şifreyi değiştirdim yeterli olacak mıdır?

Dosya Ekleri

• InkedEkran_goruntusu_2022-10-08_103710.jpg
    InkedEkran_goruntusu_2022-10-08_103710.jpg
    95,7 KB · Görüntüleme: 35

Geri
Yukarı