Google hesaplarımdan oturumların kapatılması

yaser pektaş

Femtopat
Daha fazla  
Opera GX tarayıcısı kullanıyorum ve PC'ye çok giremedim şu son zamanlarda bugün PC'yi açtım ve Opera'ya girdim. Opera'ya girdiğimde tüm Google hesaplarımın oturumları kapatılmıştı. Başta bir şey oldu sandım ama sonra telefondan çıkılmadığını fark ettim ve telefonuma da hiç bildirim gelmemişti. Bunun sorununu bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Opera GX tarayıcısı kullanıyorum ve PC'ye çok giremedim şu son zamanlarda bugün PC'yi açtım ve Opera'ya girdim. Opera'ya girdiğimde tüm Google hesaplarımın oturumları kapatılmıştı. Başta bir şey oldu sandım ama sonra telefondan çıkılmadığını fark ettim ve telefonuma da hiç bildirim gelmemişti. Bunun sorununu bilen var mı?
opera ya yeni özellik geldi ya ölümle ilgili belli bir süre girmezsen her şeyini temizleyip daha temiz bir tarayıcı geçmişi koyuyor

Operanın yeni özelliği o, ayarlardan kapatabiliyorsun. Arkadaşın dediği gibi, adında ölüm geçen bir özellik. Ayrıca geçmişini de sahte bir geçmişle değiştiriyor.

Opera'ya yeni özellik geldi ya ölümle ilgili belli bir süre girmezsen her şeyini temizleyip daha temiz bir tarayıcı geçmişi koyuyor.

Çok sağ ol kanka bende bir şey oldu diye kafayı yedim.

Opera'ya yeni özellik geldi ya ölümle ilgili belli bir süre girmezsen her şeyini temizleyip daha temiz bir tarayıcı geçmişi koyuyor.

Şimdi girdim bana uyarı vermiş moderatör yazım kuralları ile ilgili neden öyle oldu bir bilgin var mı?

Çok sağ ol kanka bende bir şey oldu diye kafayı yedim.

Şimdi girdim bana uyarı vermiş moderatör yazım kuralları ile ilgili neden öyle oldu bir bilgin var mı?

Noktalama işaretlerine falan uymayınca uyarı veriyor aynısı bende de oldu çok ciddi bir şey değil sanırım altta ki yazım denetimi kısmından nokta ve büyük harfi açıp düzelte bas bir şey yazarken.

Yeni konular

Geri
Yukarı