Google ile açılan PDF dosyasının çıktısı nasıl alınır?

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yaklaşık 4.5 saattir ödev yapıyorum bu yüzden kafam tamamen gitti. Ödev için PDF çıkartmam gerekiyor fakat WhatsApp'tan atılan PDF dosyasını indirdiğim zaman Google simgeli bir şekilde iniyor ve açınca da Google'da açılıyor. Bunu direk flash belleğe atsam kırtasiyede çıktısını alabilir miyim? (konuyu yanlış kategoriye açtıysam özür dilerim.)

1635090950128.png

1635090976182.png

1635090986726.png

Yaklaşık 4.5 saattir ödev yapıyorum bu yüzden kafam tamamen gitti. Ödev için PDF çıkartmam gerekiyor fakat WhatsApp'tan atılan PDF dosyasını indirdiğim zaman Google simgeli bir şekilde iniyor ve açınca da Google'da açılıyor. Bunu direk flash belleğe atsam kırtasiyede çıktısını alabilir miyim? (konuyu yanlış kategoriye açtıysam özür dilerim.)

Eki Görüntüle 1197596

Eki Görüntüle 1197598

Eki Görüntüle 1197599
Yukarıda Printer tuşu var ya kanka. Oradan indirir bence kırtasiyeci.

Eki Görüntüle 1197596

Eki Görüntüle 1197598

Eki Görüntüle 1197599
Hem sende PDF açma uygulaması olmadığı için Google'dan açmış. Adobe indirirsen Adobe'den açar. Nasıl olsa uzantısı ".pdf" .

Tamam da ben onu sormuyorum, direk Google simgeli dosyayı atarsam belleğe aynı yer kırtasiyecide açılır mı?
Muhtemelen Adobe Acrobat Reader ile açılacaktır. Ama dosya aynı dosya, çıkaracağınız belgede bir değişiklik olmayacak.
Detayları boş verin, kısaca dosyayı atıp kırtasiyede çıkartabilirsiniz.

Evet alabilirsin.
PDF dosyaları için varsayılan uygulamanız Google Chrome olduğu için öyle görünüyor.
Kırtasiyede çıkartabilirsiniz, o bilgisayarda da açabileceğin bir program vardır sonuçta. :)
Hem sende PDF açma uygulaması olmadığı için Google'dan açmış. Adobe indirirsen Adobe'den açar. Nasıl olsa uzantısı ".pdf" .
PDF dosyasıdır. Çıkartılır. Siz sadece chrome uygulaması ile açıyorsunuz.
Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Geri
Yukarı