Google ile giriş yapılan uygulamaların maili nasıl değiştirilir?

471957

Decapat
Merhaba, bundan 2 3 ay önce Google hesabımı degiştirmek istiyorum diye herkes o uygulamanın ayarlarına gir ve Google hesabını dogrulama yoluyla değistir demişti. Peki Epic Games ve Xbox gibi Google hesabıyla kayıt olmadan girdiğim uygulamaların nasıl maillerini değiştireceğim?

Google ile giriş yaptığın hesapların e-postalarını mı değiştirmek istiyorsun? Öyleyse, öncelikle ilgili siteye girip "Şifremi unuttum" tuşuna basıp mevcut e-postanı girip hesabın için yeni bir şifre belirle. Sonra ilgili siteden hesabının e-posta adresini değiştirebilirsin ve giriş yapmak için illa Google kullanman gerekmez.

Google ile giriş yaptığın hesapların e-postalarını mı değiştirmek istiyorsun? Öyleyse, öncelikle ilgili siteye girip "şifremi unuttum" tuşuna basıp mevcut e-postanı girip hesabın için yeni bir şifre belirle. Sonra ilgili siteden hesabının e-posta adresini değiştirebilirsin ve giriş yapmak için illa Google kullanman gerekmez.

Hayır mesela Epic Games'e girerken ya oturum aç ya da Google, Ubisoft ile giriş yapılabiliyor onu kastediyorum.

Şu aşagıdaki bölüm hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240330-134844_Chrome.jpg
    Screenshot_20240330-134844_Chrome.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:

Geri
Yukarı