Google "işlem gerekiyor "hatası

Yer
Bursa
Merhaba telefonuma böyle bir şey geldi kurtara tıklıyorum şifre istiyor giriyorum hatırladığınız son şifreleri girin diyor ama hatırlamıyorum veya daha önce hiç değiştirmedim çünkü kullandığım bütün şifreleri denedim ayrıca konularıma denk gelenler olmuştur Steam hesabım falan çalınmıştı hem PC'ye hem telefona format attım virüs falan olma ihtimali yok ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlar menüsünden Google hesabınızı bulun ve ilgili hesabı cihazınızdan kaldırın. Bu işlemden sonra cihazınıza yeniden Gmail hesabınızı eklediğinizde sorun ortadan kalkmış olacaktır. Bildirim ekranında hala aynı hatayı görüyor olabilirsiniz lakin bu bildirim önceden kalmış olabilir. Sağa veya sola kaydırarak bildirimi kaldırabilirsiniz.

Ayarlar menüsünden Google hesabınızı bulun ve ilgili hesabı cihazınızdan kaldırın. Bu işlemden sonra cihazınıza yeniden Gmail hesabınızı eklediğinizde sorun ortadan kalkmış olacaktır. Bildirim ekranında hala aynı hatayı görüyor olabilirsiniz lakin bu bildirim önceden kalmış olabilir. Sağa veya sola kaydırarak bildirimi kaldırabilirsiniz.
Hayır olmuyor bilgisayarda denedim telefonda denedim ama olmuyor.

Yardımcı olabilcek yokmu cidden?

İnternetten baktım ama sanırım çalınmış gibi duruyor öyle bir şey değil yardımcı olabilir misin?

Geri
Yukarı