Google, Katlanabilir Telefonlar İçin Hazırlanıyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Android’e katlanabilir ekranlı telefonlar için arayüz yenilikleri getirilecek. Samsung kısa süre önce katlanabilir akıllı telefonu ile ilgili ilk bilgileri ve görüntüleri paylaşmıştı. Telefon şimdilik prototip olsa da, yakın gelecekte standart akıllı telefonların yerini alma potansiyeli bulunuyor. Google da bunun için Android işletim sistemini elden geçirmeye başladı. Google’dan yapılan açıklamada, katlanabilir modellerin tamamen yeni bir form […]

Devamı: Google, Katlanabilir Telefonlar İçin Hazırlanıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Android’e katlanabilir ekranlı telefonlar için arayüz yenilikleri getirilecek. Samsung kısa süre önce katlanabilir akıllı telefonu ile ilgili ilk bilgileri ve görüntüleri paylaşmıştı. Telefon şimdilik prototip olsa da, yakın gelecekte standart akıllı telefonların yerini alma potansiyeli bulunuyor. Google da bunun için Android işletim sistemini elden geçirmeye başladı. Google’dan yapılan açıklamada, katlanabilir modellerin tamamen yeni bir form […]

Devamı: Google, Katlanabilir Telefonlar İçin Hazırlanıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Ali bey sizde bir mal uretseniz diyorum türkiye için ticaret için olmazdi telefon ekran karti islemci falan üretin kendiniz

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı