Google Maps yorumlarına dava açılabilir mi?

@witicieen yani bilmiyorum özel bir eğitim kurumu hakkında yorumlar yazıcağım yöneticilerin kötülüğünden ve öğrencileri asla umursamamalarından ve insanların gitmesini tavsiye etmeme için ama bunun gibi bir insan da yorum yapmış kreş için ve dava açmışlar yalan bilgi yayıyor diye ama öznel bir şey hakkında nasıl dava açılıyor anlamış değilim ondan dolayı tiksiniyorum biraz.

@witicieen yani bilmiyorum özel bir eğitim kurumu hakkında yorumlar yazıcağım yöneticilerin kötülüğünden ve öğrencileri asla umursamamalarından ve insanların gitmesini tavsiye etmeme için ama bunun gibi bir insan da yorum yapmış kreş için ve dava açmışlar yalan bilgi yayıyor diye ama öznel bir şey hakkında nasıl dava açılıyor anlamış değilim ondan dolayı tiksiniyorum biraz.

:) sen bana adını söyle senin yerine ben yapayım :))

Evet neden bu kadar korkuyorsunuz anlamadım yok dava ederler dava etmeleri için adını soy adını T.C. numaranı ayrıca senin o olduğundan emin olmaları lazım Google ticket atıp log bilgisi istenmesi lazım savcılık tarafından o saatler arasın da CGNAT kullanıldığı için BTK iletişime geçilip o saatler arası IP aralığı logların talebi var ölme eşeğim ölme adamlar hayattan soğur :) o yüzden sorun olmaz yorum atmak istiyorsanız da atın sorun olmaz.

Evet neden bu kadar korkuyorsunuz anlamadım yok dava ederler dava etmeleri için adını soy adını T.C. numaranı ayrıca senin o olduğundan emin olmaları lazım Google ticket atıp log bilgisi istenmesi lazım savcılık tarafından o saatler arasın da CGNAT kullanıldığı için BTK iletişime geçilip o saatler arası IP aralığı logların talebi var ölme eşeğim ölme adamlar hayattan soğur :) o yüzden sorun olmaz yorum atmak istiyorsanız da atın sorun olmaz.
ne yaptıkları belli değil çünkü, bir tane yorum yazdım gerçekleri yazdım hiç küfür hakaret yok yazdıktan 5 dakika sonra kurumdan aradılar bu hafta da yine kötü bir şeyler yaptılar ve bu adamların öğrenci kazanmasını istemiyorum o yüzden ne yapıcaklarını kestiremiyorum

Ne yaptıkları belli değil çünkü, bir tane yorum yazdım gerçekleri yazdım hiç küfür hakaret yok yazdıktan 5 dakika sonra kurumdan aradılar bu hafta da yine kötü bir şeyler yaptılar ve bu adamların öğrenci kazanmasını istemiyorum o yüzden ne yapacaklarını kestiremiyorum

Kardeşim sen en iyisi hiç bulaşma boş ver bu işleri hadi eyvallah.

Dostum sen bence biraz bu tarz işleri araştır. Numara satım alımları yorum alım satım hesap alım satım işlerimleri nnasıl oluyor sosyal medya yönetimleri influencer nedir ne iş yapar
Araştırayım hocam, bilen kurcalayan fazla kişiye rastlamadım. Nasıl kaynak bulabilirim tavsiyeniz varsa ben devamını kurcalarim:)

Yeni konular

Geri
Yukarı