Google Nexus ile PC'den SMS Atma

kasilis01

Hectopat
Nexus'u Kies Air desteklemiyor. Bilgisayar başında Nokia Pc Suite kullanır gibi SMS atabileceğim bir program önerebili misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
MobileGo adlı program var. Ben de Android telefonumu bilgisayara bağlayıp bu program aracılığıyla SMS gönderiyorum. Google Play'den telefona uygulamasını indirirsen kablosuz bağlantı üzerinden de telefonu bilgisayara bağlayabilirsin. Kullanımı kolay ve rahat.

MobileGo adlı program var. Ben de Android telefonumu bilgisayara bağlayıp bu program aracılığıyla SMS gönderiyorum. Google Play'den telefona uygulamasını indirirsen kablosuz bağlantı üzerinden de telefonu bilgisayara bağlayabilirsin. Kullanımı kolay ve rahat.
Ayrıca MobileGo - Android Manager to Manage Android on PC | Wondershare dan uygulamayı bilgisayara kurmak da gerekiyormuş.
Rehber isteyenler buyrun: Wondershare MobileGo ile Android Telefonları Bilgisayardan Yönetin

Fakat hocam, bu programı telefonu root etmeden kullanamıyorum, garantim devre dışı kalmadan yapamaz mıyım bu işlemi?

AirDroid'i buldum, en babası bu bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı