Google önceki aramalarda değişik kodlar çıkarıyor

Halilt_64

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.
Birkaç haftadır bu sorunu yaşıyorum YouTube'dan izlediğim veya dinlediğim videoların linklenmiş halini sanki aratmışım gibi önceki aramalarda gösteriyor. Bunun çözümünü bilen varsa bir cevap verebilir mi? Nereden kapanıyor bu?

Screenshot_2024-05-21-00-27-25-365_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Bilgisayarda izleyince mi oluyor? Eklentilerinizi kontrol edin, belki bir eklentinizden dolayı oluyordur. Tek tek kapatıp deneyebilirsiniz.

Bilgisayarda izleyince mi oluyor? Eklentilerinizi kontrol edin, belki bir eklentinizden dolayı oluyordur. Tek tek kapatıp deneyebilirsiniz.

Evet bilgisayardan izleyince oluyor bu durum
Eklenti olarak Google çeviriyi, adblocker ultumate reklam engelleyici, bir de McAfee eklentilerini kullanıyorum.

Evet bilgisayardan izleyince oluyor bu durum
Eklenti olarak Google çeviriyi, adblocker ultumate reklam engelleyici, bir de McAfee eklentilerini kullanıyorum.
Dediğim gibi eklentilerinizi tek tek kapatıp, tarayıcıyı yeniden başlatıp arama yapıp telefondan tekrar kontrol edebilirsiniz. Belki eklentilerden bir tanesi sebep oluyordur.

Dediğim gibi eklentilerinizi tek tek kapatıp, tarayıcıyı yeniden başlatıp arama yapıp telefondan tekrar kontrol edebilirsiniz. Belki eklentilerden bir tanesi sebep oluyordur.

Evet sorunu buldum YouTube için vidlq vision for YouTube eklentisinden kaynaklanıyor içerik urettiğim için eklentiyi kaldırmakta istemiyorum çözümü var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı