Google Pixel alınır mı?

• Konuyu başlatan ncl
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 3B
Bütçe
6000

ncl

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI H55M-E23 Mainboard
i3 550 3.20GHz
2x 2GB DDR3 RAM
AMD Radeon 5570 2GB
WD Green 240GB Sata SSD
Windows 10 21H2 Ognitorenks Edition
Meslek
Muzik Produktoru & Grafik Tasarim ve Video Editoru
Oncelikle herkese merhaba, yeni telefon alacagim ve aklimda Google pixel 5 veya 6 var. Sanirim isletim sistemi sade Android 12 veya googleos. Aslinda Google pixel istememin sebebi sade Android ROM olmasi. ROM atmaya elverisli F/P telefonlar da olabilir. ROM olarak aklimda LineageOS ve sade Android 13 var.

İzin gibi bir şey söz konusu değil hocam ne alaka?
Yurtdisi izni olarak kastettigim sey su: Bootloader kilidini acabilmek icin ve Fastboot menusune girebilmek icin Xiaomi yetkilileri tarafindan hesabiniza izin verilmesi. Izin verilmesi icin Mi hesabina giris yapman gerek ve bir hafta sonra geri donus yaparak hesabiniza iki hafta izin veriyorlar. Bu iki hafta gectikten sonra tekrardan izin alman gerekiyor. Redmi Note 8 cihazimda hesabimi ekleyemiyorum.

Mi Unlock Tool ile açabilirsiniz kilidi. Mediatek ise uğraşmaya değmez.
Mi Unlock Tool ile Bootloader kilidi acilmiyor sanirim. Telefonun kendi ayarlarindan oluyor.

Sizce 5000TL bu telefona değer mi? Sizde söylemişsiniz pahalı diye ama bu bambaşka bir seviye. Giriş seviyesinden bile düşük. Aynı fiyata çok daha iyi Xiaomi cihazları var ROM atabileceği.

Xiamo cihazları var evet ama arkadaş sade Android arayüzü istediği için önerdim yoksa MIUI'yi ROM atıp yaparsın ama bu cihaz direk sade Android arayüzü.

Yurtdisi izni olarak kastettigim sey su: Bootloader kilidini acabilmek icin ve Fastboot menusune girebilmek icin Xiaomi yetkilileri tarafindan hesabiniza izin verilmesi. Izin verilmesi icin Mi hesabina giris yapman gerek ve bir hafta sonra geri donus yaparak hesabiniza iki hafta izin veriyorlar. Bu iki hafta gectikten sonra tekrardan izin alman gerekiyor. Redmi Note 8 cihazimda hesabimi ekleyemiyorum.

Mi Unlock Tool ile Bootloader kilidi acilmiyor sanirim. Telefonun kendi ayarlarindan oluyor.
Bence çok yanlış biliyorsunuz, tekrar araştırın. Hemen ayarlardan ekleyip Mi Unlock Tool ile kilidi açabilirsiniz.

Geri
Yukarı