Google Play bakiyesi kazanma doğru mu?

Ödüllü anketler eskiden kullanmıştım. 25₺ civarlarında bir para kazandım. Şu an çalışıyor mu bilmiyorum.

1 kuruş değil, 60 70 kuruşlu ödemeleri oluyor. Bana arada sırada geliyor, çok anlamlı bir kazanım elde etmek güç ancak bir iki google ödemesini kurtarabilir.

Google Anketler anket vermiyor 1 ay bekledim hiç anket gelmedi. Gelince bile 1 kuruş veriyor diye biliyorum.

Ben 2 yıldır kullanıyorum Google Anketleri. Arada sırada uygulama anket vermese bile siz uygulamayı açın. Uygulama uyku moduna giriyor gibi bişey oluyor herhalde anket göndermiyor. Birde siz biyerleri gezdikçe, yeni yerlere girdikçe direkt orayla ilgili anket veriyor. Mesela geçenlerde sadece markete gittim geldim 1 saat sonra marketteki ödeme şeklime dair anket verdi. Genel oalrak anket başına ortalama 1 ₺ alıyorum. En az verdiği 0.15 ₺ oluyor.

Ben 2 yıldır kullanıyorum Google Anketleri. Arada sırada uygulama anket vermese bile siz uygulamayı açın. Uygulama uyku moduna giriyor gibi bişey oluyor herhalde anket göndermiyor. Birde siz biyerleri gezdikçe, yeni yerlere girdikçe direkt orayla ilgili anket veriyor. Mesela geçenlerde sadece markete gittim geldim 1 saat sonra marketteki ödeme şeklime dair anket verdi. Genel oalrak anket başına ortalama 1 ₺ alıyorum. En az verdiği 0.15 ₺ oluyor.
Google Play'de öyle gösterdiği için 1 kuruş dedim teşekkürler.

Geri
Yukarı