Google Play bazı uygulamalar güncellenmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pterodactyl

Centipat
Merhaba, birkaç gündür bu sorunu yaşıyorum. Uygulamalarımın bazılarını güncelleyemiyorum ve "something went wrong. Try again." hatası alıyorum. Google Play Store'da o uygulamanın olduğu sayfanın alt kısmı yok. Yüklenmemiş şekilde duruyor. Bu sorun her uygulamada olmuyor. İlginç bir şekilde uygulamalarım sayfasına girdiğimde uygulamalarım yüklenirken yine hata alıyorum. En son Instagram uygulamasında kısa süreliğine bir problem yaşandığı gün de bu sorun olmuştu. Geçici süreliğine uygulama açılmamıştı ve uygulamanın Google Play sayfasını kullanamamıştım. Uygulama hiçbir şekilde açılmadan beni atıyordu. Feedback gönderdim ama geri dönüt alır mıyım bilmiyorum. Google Play Store çerezlerini ve sorun yaşanan uygulamaların çerezlerini temizledim ama sorun düzelmedi. Geçici bir sorun diye önemsememiştim ama kaç gündür aynı durumda. Bu sorunu benden başka yaşayan var mı? Nasıl çözebilirim? Belki genel bir problem olabilir diye düşündüm ama bilemiyorum. Feedback gönderdim ama geri dönüt alır mıyım bilmiyorum.

Edit: Sorunu çözmeyi başardım. Ayarlardan uygulamalara girip Google Play Store'un önce çerezlerini sonra da verilerini temizledim. Daha sonra uygulamalardan Google Play Services'ın sadece çerezlerini temizledim. Daha sonra Google Play Store'a girdim ve sorun şu an için çözülmüş gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı