Google Play "bir şeyler ters gitti" hatası veriyor

Hocam google play uygulamasını güncellemeyi deneyin bende sanırım böyle bir olay olmuştu güncelleyince düzelmişti.
Hocam google play uygulamasını güncellemeyi deneyin bende sanırım böyle bir olay olmuştu güncelleyince düzelmişti.
dün akşam güncelleme geldi güncelledim sorun çözülmedi verilerini temizledim aynı sorun yine var ama her uygulama ve oyunda değil Microsoft un Edge tarayıcısını indirmeye çalıştım ve Futbol ile ilgili bir oyun indirmeye çalıştığımda böyle hata verdi her uygulamada olmuyor

Şu an sorun çözüldü gibi. İndiremediğim uygulamaları indiriyor, herhangi bir hata almadım. Google tarafından mı çözüldü bilmiyorum, geri dönüş almadım henüz. Tekrarlamaz umarım.

Bende de bu sorun var. Uygulama indirmede sorun yok ama ücretli uygulama almak istediğimde bu sorunu yaşıyorum. İki farklı Android telefonda da aynı sorunu yaşıyorum. Hesapla ilgili bir durum anladığım kadarıyla ama sorunun çözümü nedir bilemedim. Kesin bir çözümü yok mu?

Bende de bu sorun var. Uygulama indirmede sorun yok ama ücretli uygulama almak istediğimde bu sorunu yaşıyorum. İki farklı Android telefonda da aynı sorunu yaşıyorum. Hesapla ilgili bir durum anladığım kadarıyla ama sorunun çözümü nedir bilemedim. Kesin bir çözümü yok mu?

Kusura bakmayın, yanıtınızı yeni gördüm sorununuz çözülmüştür umarım.) Çözülmediyse ilk başta yazdığım adımları bir deneyin, onun disinda baska bir yöntem bulamadım, Google destekte de farkli bir çözüm sunmadılar. Ama yine de sorununuzu bir iletin.

Geri
Yukarı