Google Play hesabından cihaz silmek?

Yer
İzmir
Ben bir hata yaptım ve ucuz bir tablet aldım. Çekinerek de olsa google play hesabımla giriş yapıp 5-6 program indirdim ve ertesi günü ekran açılmamaya başladı. Şimdi ben cihazı aldığım yere geri götürdüm servise versinler diye ancak içerisinde hesabım açık kaldı. Format atmazlarsa nasıl silebilirim o cihazı hesabımdan bilmiyorum. İnanın yetkili servise bile güvenmiyorum bu konuda.
Bir fikri olan var mı?

Denediniz mi? Nerden biliyorsunuz? Elinde olmasa da fark etmez sayfadan kilitleniyor. Site cihaz bağlantısını kapatıyor elinde olup olmaması sorun teşkil etmez.

Buyurun deneyin farkı görün.

Selam Recep Bey, sanırım cihaz hala açılmadı ya da internete bağlanmadı çünkü göremiyorum yerini. Diğer arkadaşın dediği de sadece benim görmemi engelliyor gibi geldi. Yaptım ancak yine de tatmin edici bir sonuç gibi görünmüyor. Biraz daha araştırdım ve insanların o kadar istemesine rağmen Google nedense buna yanaşmıyormuş. Yardımlarınız için teşekkürler, çok gereksiz bir tartışma gibi bir şey dönmüş burada. Hazır önemli bir bilgi de içermiyorken postun silinmesini talep ediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı