Google Play kodu kazandıran uygulamalar gerçek mi?

Efe idris

Centipat
Yer
Gaziantep/Karataş
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Google Play kodu kazandıran uygulama gerçek mi? Eğer gerçekse siz denediniz mi ve kod falan kazandınız mi hocalarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür uygulamalara asla güvenmeyin. Cihazınıza indirtip sonra virüs falan bulaştırıyorlar.

Şikayet var'a bir bakın. Kullanıcalar maduriyet yaşıyorsa çok o zaman kıllanın işten. Eğer paso size reklam izleterek bir iş yapıyorsa muhtemelen kekleniyor olabilirsiniz. Var mıdır böyle uygulamalar, vardır elbet. Belli başlı yabancı siteler yapıyordu bunu.

Gerçek midir tabii ki gerçektir. Ama bu tarz dürüst bir şekilde kullanıcıya ödeme yapan uygulamalar bulunmaz hint kumaşı gibidir. Evet, kod alabilirsiniz fakat aldığınız kod uğraştığınız vakte değmeyecek türden o yüzden pek önermezdim.

Merhaba. Google Play kodu kazandıran uygulama gerçek mi? Eğer gerçekse siz denediniz mi ve kod falan kazandınız mi hocalarım?
50 TL'de çekersin der 49.97'de bırakır seni vermez bekletir durur kanmayın hocam.
Düzenleme: İstisna olarak CC ile çeken uygulamalar var sonra reklam izletip görev yaptırtıp size veriyor ama etik midir bilemem sonuçta çalıntı kartla yapıyolar.

dediğiniz şeyi doğru anladım inşallah, bir uygulama vardı yanılmıyorsam google'a aitti, anketleri cevaplayarak 30krş 20krş 50krş vb. değerlerde google play cüzdanları kazanıyorsunuz. Eğer ki farklı bir programdan 3. parti gibi reklam izleyip kazandırma gibi bir şeyse zannetmiyorum gerçek olsun, anlayacağınız üzere bu devirde kimse kimseye para ile günahını vermez :). siz dikkatli olun yine de.

Geri
Yukarı