Google Play Store'dan alınan GTA:SA PC'de oynanabilir mi?

Ahmet1203

Picopat
Merhaba, Google Play Store'dan GTA: SA oyununu satın almıştım. Bu oyunu bir şekilde bilgisayardan oynayabilir miyim?

Emulator ile oynarsam kasar diye düşünüyorum acaba Rockstar Games Launcher ile telefondan alınan oyunlarda PC de oynanabiliyor mu?

Merhaba, Google Play Store'dan GTA: Sa oyununu satın almıştım. Bu oyunu bir şekilde bilgisayardan oynayabilir miyim?

Emulator ile oynarsam kasar diye düşünüyorum acaba Rockstar Games Launcher ile telefondan alınan oyunlarda PC'de oynanabiliyor mu?

Hayır, satın aldığınız oyun Android için yapılmış.
Merhaba, Google Play Store'dan GTA: Sa oyununu satın almıştım. Bu oyunu bir şekilde bilgisayardan oynayabilir miyim?

Emulator ile oynarsam kasar diye düşünüyorum acaba Rockstar Games Launcher ile telefondan alınan oyunlarda PC'de oynanabiliyor mu?

Korsan olarak indirebilirsin. Sonuçta farklı platform olsa da satın almışsın.

Artı -1 Eksi
Bluestacks gibi bir emülatör kurar sonra satın aldığın hesaba giriş yaparak Bluestacks üzerinden oynamayı deneyebilirsin. Ama bilgisayar kadar keyif vermez diye düşünüyorum.

Hayır, satın aldığınız oyun Android için yapılmış.

Korsan olarak indirebilirsin. Sonuçta farklı platform olsa da satın almışsın.
Hoooopp hopppp biladerrrrr!
Korsan oyunu sen nasıl desteklersin yazıklar olsun sen ve senin gibiler yüzünden gelişmiyor bu sektör!!

diyenler gelmeden kaldır bence bu yorumu. :)

Hoooopp hopppp biladerrrrr!
Korsan oyunu sen nasıl desteklersin yazıklar olsun sen ve senin gibiler yüzünden gelişmiyor bu sektör!!

diyenler gelmeden kaldır bence bu yorumu. :)
Bence ceza yedi bile. :D Cevap vermiyor. ( Yememiş. )

Son düzenleme:

Geri
Yukarı