Google Play'den kitap okunur mu?

Bloodlinee

Hectopat
Telefondan bir kitabı okumak gözler için kötü olur mu kitabın anlaşılmasın da zorluk çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası bazı telefonlarda okuma modu var eğer onu aktive edip okursan abartmadığın sürece sorun olmaz. Fakat hem Google Play kitapları gereksiz pahalı hem de gerçeğini alıp okumak varken neden yapasın? Tabii tercih senin abartı olmadığı sürece sorun olmaz okuma modundayken.
Açıkçası bazı telefonlarda okuma modu var eğer onu aktive edip okursan abartmadığın sürece sorun olmaz. Fakat hem Google Play kitapları gereksiz pahalı hem de gerçeğini alıp okumak varken neden yapasın? Tabii tercih senin abartı olmadığı sürece sorun olmaz okuma modundayken.

İlla Google Play kitabı okuyacaksın diye bir şey yok bende telefondan manga okurum ve bir sorun olmuyor dediğim gibi abartmamak lazım dost.

Telefonda okuma modu varsa açabilirsin ekran sarılaşıyor gözü yormuyor ben geceleri normal kullanımda falan da açıyorum.
Gece ışığı modu var ekran sarılaşıyor aynısı galiba

İlla Google Play kitabı okuyacaksın diye bir şey yok bende telefondan manga okurum ve bir sorun olmuyor dediğim gibi abartmamak lazım dost.
Gerçekleri tam tersi daha pahalı bence kargo falan da uğraşmak istemiyorum yeraltından notlar kitabını 6 TL ye aldım.

-Bir arkadaşım tüm kitaplarını bağışladı şu an sadece dijital ortamda kitap okuyor hiç sorun yaşadığını düşünmüyorum (en azından hiçbir sorun yok dedi) ayrıca aynı anda neredeyse sonsuz kitap taşıyorsunuz yanınızda benim gibi kitap yerine dergi ya da çizgi roman okuyan insanlar için çok iyi bir şey bu.

Fakat hem Google Play kitapları gereksiz pahalı.

-İnternette birçok dijital kitap var ayrıca wattpad gibi uygulamalardan çıkmamış kitapları da okuyabilirsiniz.

Hem de gerçeğini alıp okumak varken neden yapasın?

-Her yerden okuma, insanların sana uzaylı gibi bakması ya da hava atıyor bu demesini engelleme, kitaplar arası hızlı geçiş, büyütme, sınırsız kitap seçeneği, telefonda okuduğun kitabı bilgisayarda da okuma gibi artıları var (eksileri de var)

Abartmamak lazım.

-Benim düşüncem dijital ortamdan okumak daha iyi eğer benim gibi koleksiyon yapmıyorsanız.

Geri
Yukarı