Google Play'den para kazanılır mı?

Arkadaş sadece 20 TL kazanmak istiyor. Ve sen de oyun geliştirmeyi öneriyorsun. Diyebileceğim bir şey yok.
Kolay diyen olmadı zaten. 20 TL kazanmak istemişse gereksiz bir istek boş zaman kaybı olur. Bunun yerine programlama dili öğrenip uzun vadede para kazanması daha olası.
Herkes fikrini belirtebilir dostum bu seni neden rahatsız etti anlamadım?

Oyun geliştirmek ve onu pazarlamak kolay bir iş değil. Optimizasyonu da önemli. Ek olarak zaten Google Play'de oyun yayınlamak için 25 TL gibi bir ücret ödemesi gerekiyor. Arkadaş sadece 20 TL kazanmak istemiş. Oyun yapmak o kadar kolay iş olmadığı gibi birbirinin kopyası yüzlerce oyunun arasından çıkmakta kolay değil.
Heh benim de derdim bu.Zaten telefonda vakit geçiriyorum.Bari üç beş bişey alayım da Steamde birşeyler alırım.

Oyun geliştirmek ve onu pazarlamak kolay bir iş değil. Optimizasyonu da önemli. Ek olarak zaten Google Play'de oyun yayınlamak için 25 TL gibi bir ücret ödemesi gerekiyor. Arkadaş sadece 20 TL kazanmak istemiş. Oyun yapmak o kadar kolay iş olmadığı gibi birbirinin kopyası yüzlerce oyunun arasından çıkmakta kolay değil.
25 dolar*

Geri
Yukarı