Çözüldü Google sıfırlama nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
  1. Bilgisayarınızda Chrome'u açın.
  2. Sağ üstte Diğer. Ayarlar'ı tıklayın.
  3. Altta Gelişmiş'i tıklayın. Chromebook, Linux ve Mac: "Ayarları Sıfırla"nın altına Ayarları varsayılan orijinal değerlerine sıfırla. Ayarları Sıfırla'yı tıklayın.
  3. Altta Gelişmiş'i tıklayın. Chromebook, Linux ve Mac: "Ayarları Sıfırla"nın altına Ayarları varsayılan orijinal değerlerine sıfırla. Ayarları Sıfırla'yı tıklayın.

Çözüm
Teşekkür ediyorum, bütün veriler temizlenir değil mi? Çözüldü olarak işaretlenebilir.

Google ayarlarını açıp en alttan gelişmişe gel.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-04-18 213149.png
    Ekran görüntüsü 2021-04-18 213149.png
    1,8 KB · Görüntüleme: 54
Teşekkür ediyorum, bütün veriler temizlenir değil mi? Çözüldü olarak işaretlenebilir.
Sıfırlamayla veri silme aynı mı bilmem ama ;
  2. Sağ üstteki Diğer simgesini. tıklayın.
  3. Diğer araçlar. Tarama verilerini temizle'yi tıklayın.
  4. En üstte bir zaman aralığı seçin. ...
  5. "Çerezler ve diğer site verileri" ile "Önbelleğe alınan resimler ve dosyalar" onay kutularını işaretleyin.
  6. Verileri temizle'yi tıklayın.

Sıfırlamayla veri silme aynı mı bilmem ama ;
  2. Sağ üstteki Diğer simgesini. tıklayın.
  3. Diğer araçlar. Tarama verilerini temizle'yi tıklayın.
  4. En üstte bir zaman aralığı seçin. ...
  5. "Çerezler ve diğer site verileri" ile "Önbelleğe alınan resimler ve dosyalar" onay kutularını işaretleyin.
  6. Verileri temizle'yi tıklayın.
Gelişmişe gelip en alttan bunları bulucaksın bunlardan birini seç.
Arkadaşlar, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ne yazık ki ilk farklı bir arkadaşımız yazdı o yüzden onu çözüldü olarak işaretledim. Tekrardan teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı