Google Stadia vs GeForce Now

GeforceNow kesinlikle. Stadia üstünde oyun oynamak için oyunu orada satın almanız gerekmekte ve sadece orada oynayabilirsiniz. GeforceNow ise oyun platformlarına bağlı çalışır ve oyunlarınızı oradan oynamanızı sağlar. Yani ileride güçlü bir sisteme geçerseniz Stadia kullanmışsanız oyunlarınız çöp olurken, GeforceNow'da kullandığınız oyun platformundaki oyunlarınızı sisteminize kurarak oynayabilirsiniz.

499 Kişiden beridir kalan;

1581875975664.png

Hala bekliyorum...

499 Kişiden beridir kalan;

Eki Görüntüle 502040

Hala bekliyorum...
Sizde neden böyle? Ücretsiz olan kısımdan mı giriyorsunuz? 3 ay boyunca bedava bilginiz olsun. Kart bilgilerini girdiğinizde çekim yapmıyor, direk üyelik başlıyor ve başladıktan sonra direk iptal edebilirsiniz. 3 ay boyunca ücretsiz deneyimleme için sunulan çok güzel bir fırsat.

Sizde neden böyle? Ücresiz olan kısımdan mı giriyorsunuz? 3 ay boyunca bedava bilginiz olsun. Kart bilgilerini girdiğinizde çekim yapmıyor, direk üyelik başlıyor ve başladıktan sonra direk iptal edebilirsiniz. 3 ay boyunca ücretsiz deneyimleme için sunulan çok güzel bir fırsat.
Gidip kafamı duvara vuracağım. Sabahtan beridir bekliyorum hocam. :D Ücretsiz olandan giriyorum evet.
Gidip kafamı duvara vuracağım. Sabahtan beridir bekliyorum hocam. :D Ücretsiz olandan giriyorum evet.
Teşekkür ederim. Sayenizde 3 ayda 1 kez yeni kart talebi vereceğim artık. :D
1581876413345.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı