Google "Şüpheli uygulama algılandı" problemi

Berabeys

Decapat
Daha fazla  
google.png

Gmail hesabım için bu uyarıyı alıyorum fakat hesap bana ait ve cihazımda virüs bulunmuyor. Ayrıca lokasyonumda yanlış verilmiş Rusya ile bir alakam yok.

İki faktörlü doğrulamayı aç şifreni sen değiştirdi isen sorun olmaz.
zaten açık ve evet şifremi ben değiştirdim. Hesabıma başkasının girdiğini sanmıyorum çünkü girilen cihazlar sadece 2 adet biri telefonum diğeri ise bilgisayarım
@zeki1981 yadımcı olma imkanın var mı

Son düzenleme:
Bilgisayarındaki bir uygulamayı Google tehdit olarak algılıyor.
Neler yüklü?
orjinal oyunlar spotify steam epic vs. bi ara cheat engine yüklemiştim sanırım ama daha sonra sildim. Bilgisayarımda virüs taraması da yaptım ücretli defenderdan ama virüs çıkmadı. şuanda virüslü olabilecek veya crackli bir uygulama yok. formatta atmak istemiyorum cyberpunk rdr2 bunlar inenene kadar ömrüm gider

Orijinal oyunlar Spotify Steam Epic vs. bir ara Cheat Engine yüklemiştim sanırım ama daha sonra sildim. Bilgisayarımda virüs taraması da yaptım ücretli Defender'dan ama virüs çıkmadı. Şu anda virüslü olabilecek veya crackli bir uygulama yok. Formatta atmak istemiyorum Cyberpunk RDR2 bunlar inenene kadar ömrüm gider.

Tekrar bir daha girmeye çalışınca aynı hatayı veriyor mu?
Bilgisayarın tarih saati güncel mi?

Problem kendi kendine düzelmiş, pek yardımcı olmadınız ama ilgilendiğiniz için teşekkürler.

VPN veya proxy kullandığınız için olabilir veya bir uygulamaya örnek: technopat.com'a erişim izni vermiş olabilirsiniz.(konu eski biliyorum sadece bu konuya bakanlar en azından problemleri ile ilgili bir bilgi veya varsayımda bulunsunlar diye)

Geri
Yukarı