Google "şüpheli uygulama algılandı" uyarısı

• Konuyu başlatan Prism
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 2B
Normalde imkansız ama belki Adware olmayıp ta Adware gibi görünmüş olabilir. Zaten öyleyse bile silinmiş.

Artık şifrenizi değiştirmeniz yeter.
Değiştirdim. İlginize teşekkürler.
@Zinederon Bu arada bana önerdiği her şeyi yapmama rağmen (2FA açmak, şifreyi değiştirmek vs.) aşağıdaki gibi gözüküyor nedense.
1646749455688.png

Güvenlik adımlarına devam et diyorum, o açılan sayfa da aşağısı gibi, yapılabilecek hiç bir şey yok, 2FA'yı da buradan açmıştım zaten. Böyle gözükmesi sorun yaratmaz sanırım, Google'ın hatası gibi duruyor.
1646749536086.png

Son düzenleme:
@Zinederon Bu arada bana önerdiği her şeyi yapmama rağmen (2FA açmak, şifreyi değiştirmek vs.) aşağıdaki gibi gözüküyor nedense.
Eki Görüntüle 1325946
Güvenlik adımlarına devam et diyorum, o açılan sayfa da aşağısı gibi, yapılabilecek hiç bir şey yok, 2FA'yı da buradan açmıştım zaten. Böyle gözükmesi sorun yaratmaz sanırım, Google'ın hatası gibi duruyor.
Eki Görüntüle 1325947
Diğer hesaplar içinde aynı şeyi yapmanızı öneriyor sadece bir sorun yok.

Eki Görüntüle 1325946
Eki Görüntüle 1325947
28 gün sonra gidecek o.

Yeni konular

Geri
Yukarı