Google Sürekli Olarak Duruyor Hatası ve Çözümü

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Google Sürekli Olarak Duruyor

Android cihazınızda Google Sürekli Olarak Duruyor hatası alıyorsanız bunun için iki farklı çözüm yolu bulunuyor. Android akıllı telefon kullanıcıları “Google sürekli olarak duruyor” şeklindeki bir hatadan dolayı bir çökme döngüsü içerisine düşmüş durumda. Samsung, Sony, Xiaomi, Google ve Motorola markalı cihazlarda ortaya çıkan açılır pencere, çökmelerin nedeni gibi görünen Google uygulamasına atıfta bulunuyor gibi görünüyor. […]

Devamı: Google Sürekli Olarak Duruyor Hatası ve Çözümü
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

YouTube'da "bilgisayar mühendisliği" kanalında görmüştüm bu içeriği umarım oradan almamışsınızdır. Zira hem shiftdelete ekibine içerik çalıyorlar deyip hem de aynısını yapmak iki yüzlülük.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube'da "bilgisayar mühendisliği" kanalında görmüştüm bu içeriği umarım oradan almamışsınızdır. Zira hem shiftdelete ekibine içerik çalıyorlar deyip hem de aynısını yapmak iki yüzlülük.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Olası çözümler belli iken içerik çalmak nasıl oluyor anlamadım? Zaten çözüm belli ve heryerde aynı şeyler yazılıyor.

Bu arada benim telefondaki problem kendiliğinden düzeldi, hiç bir işlem yapmama rağmen.

Geri
Yukarı