Google, Telefonuma Oturum Açma Bildirimini Göndermiyor

River P.

Decapat
1 saat önce Google şifremi değiştirdim. Yeniden giriş yapmak istediğimde şifremi girdikten sonra "Telefonunuza bildirim gelecek" mesajı geldi ama telefonuma gelen herhangi bir mesaj yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim bir saattir deliriyorum.

Bazen uygulama ya da telefon kaynaklı senkronizasyon sorunu olabiliyor. Başka bir yöntem ile oturum aç deyip SMS ile doğrulama deneyebilirsiniz. Bu yöntemde çünkü Google'ın kendi uygulaması otomatik açılıp karşınıza 3 tane falan buton çıkartıp doğru butonu işaretlemeniz gerektiğini söylüyor ve dediğim gibi senkronizasyon sorunundan dolayı bazen gelmiyor. Google uygulamalarınız (Mail, Drive, Google search vesaire) güncel olsun.

Büyük ihtimalle Google'ın güncellenememiş olmasından kaynaklanıyor olabilir. Şu an ise telefonumda şifre değiştiği için oturum açamıyorum, telefon bildirimi gelmediği için. Oturum açamadığım için Google Play'den güncelleme yapamıyorum. Bildirim gelmemesinin sebebine güncel olmaması der isek, Google kısırdöngüsüne giriyor olay. Şimdi "Çok deneme yapmanızdan dolayı birkaç saat sonra deneyin" uyarısı aldım ve ne yapacağımı bilemiyorum. (SMS doğrulama seçenği görünmüyor. 8 basamaklı kod, telefon bildirimi ve e posta bildirimi var. 8 basamaklı kod elimde yok, telefon bildirimi gelmesi gerekirken gelmiyor ve e postama da oturum açamadığım için ulaşamıyorum.)

Büyük ihtimalle Google'ın güncellenememiş olmasından kaynaklanıyor olabilir. Şu an ise telefonumda şifre değiştiği için oturum açamıyorum, telefon bildirimi gelmediği için. Oturum açamadığım için Google Play'den güncelleme yapamıyorum. Bildirim gelmemesinin sebebine güncel olmaması der isek, Google kısırdöngüsüne giriyor olay. Şimdi "Çok deneme yapmanızdan dolayı birkaç saat sonra deneyin" uyarısı aldım ve ne yapacağımı bilemiyorum.
Siz o "telefona gelen bildirimi onaylayın" ekranında beklerken altta seçenek olması lazım "Başka yöntemle doğrula" gibi. Ekran görüntüsü atma şansınız var mı?

Siz o "telefona gelen bildirimi onaylayın" ekranında beklerken altta seçenek olması lazım "Başka yöntemle doğrula" gibi. Ekran görüntüsü atma şansınız var mı?
Inked345.jpg

Yedek kodlar da elimde yok. Çare beklemekte sanırım.
Bazen uygulama ya da telefon kaynaklı senkronizasyon sorunu olabiliyor. Başka bir yöntem ile oturum aç deyip SMS ile doğrulama deneyebilirsiniz. Bu yöntemde çünkü Google'ın kendi uygulaması otomatik açılıp karşınıza 3 tane falan buton çıkartıp doğru butonu işaretlemeniz gerektiğini söylüyor ve dediğim gibi senkronizasyon sorunundan dolayı bazen gelmiyor. Google uygulamalarınız (Mail, Drive, Google search vesaire) güncel olsun.
Şimdi kurtarma e postasını denedim, 48 saat sonra şifre sıfırlama alacaksınız dendi. Umarım kurtarabilirim hesabımı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı