Google Translate API

halilben01

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650ti
AMD Ryzen 7 4800H with Radeon Graphics
16,0 GB
2.90 GHz
Google Translate API'sini bir projemde kullanmam lazım ancak Cloud hesabı ödeme kısmında hata veriyor. Hiçbir kartımı kabul etmedi. Sanal kart oluşturup deneyin dediler bu sefer de şu hatayı verdi:"unable to Complete transaction: Prepaid cards can't be used".benim bir şekilde bu özelliği projemde kullanmam lazım. Yardım edebilir misiniz arkadaşlar?

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Google Translate API'sini bir projemde kullanmam lazım ancak Cloud hesabı ödeme kısmında hata veriyor. Hiçbir kartımı kabul etmedi. Sanal kart oluşturup deneyin dediler bu sefer de şu hatayı verdi:"unable to Complete transaction: Prepaid cards can't be used".benim bir şekilde bu özelliği projemde kullanmam lazım. Yardım edebilir misiniz arkadaşlar?

Eki Görüntüle 1722708
Ön ödemeli kart veya sanal kart kabul etmiyor. Banka kartı veya kredi kartı ile satın almanız lazım.

Ön ödemeli kart veya sanal kart kabul etmiyor. Banka kartı veya kredi kartı ile satın almanız lazım.

Kendi ziraat kartımı kullandım zaten. Onda direkt hata veriyor

Sanırım API'ye gerek kalmadan kullanabileceğim bir paket buldum. Belki başka bir Cloud özelliği için çözüme ihtiyacı olan vardır diye yine de kalsın bu konu burada. Belki bir çözümü olan vardır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı