Google tüm sekmeleri sildi

• Konuyu başlatan Nami
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 453

Nami

Centipat
Daha 3 gün önce telefonda açık olan sekmeleri silinmeden başka telefona nasıl aktarırım tarzı bir konu açtım ve bugün itibarıyla 200-250'den fazla sekmemin açık olduğu Google tüm hepsini silip attı. 2-3 gündür Google'a ne zaman girmeye çalışsam atıp duruyordu ve sekmeleri kaydetmek için de hafta sonunu bekliyordum. Şimdi not defteri gibi kullandığım Google'da not olarak tuttuğum hiçbir şey yok. Bunu nereye yazabilirim/nereye şikayet edebilirim? Zalımın çocukları o kadar güçlü ki boykot da edemiyorum. Twitter'dan falan yazsam görürler mi ne yapayım ben ya? Şakasız söylüyorum şu yaşımda şöyle bir şey için ağladım (bir iki damla yaş aktı) nereden baksanız 1 yıldan fazla bir emek vardı orada. İnsanın...

ec170191c2e1234df9a5ba9cc2d4fd12.jpg

Emeği puf diye bir hiçmişçesine uçup gitmesi çok koyuyor be. Yani kabul ediyorum orada o kadar fazla tutmamam lazımdı ama cahillik işte hiçbir şey olmayacağını düşündüm. Neyse artık olmuşla ölmüşe çare yok.

Son düzenleme:
Bir tarayıcıda 250 sekme saklamak zaten riskli bir iş, cihaz zorlansa veya başka bir şey olsa ufacık bir bug ile hepsi kapanır gider. Yapabileceğiniz fazla bir şey yok gibi, geçmişten bakabilirsiniz belki.

Neden bu tür şeyleri Google'da sekme olarak kaydettiniz? Yapabileceğiniz bir şey olduğunuz düşünmüyorum.
Bir tarayıcıda 250 sekme saklamak zaten riskli bir iş, cihaz zorlansa veya başka bir şey olsa ufacık bir bug ile hepsi kapanır gider. Yapabileceğiniz fazla bir şey yok gibi, geçmişten bakabilirsiniz belki.
Ya yıllarca böyle kullandım ve bir sıkıntı yoktu. Geçen sene de format attıktan sonra böyle kullanmaya devam ettim. Ama kabul ediyorum eşeklik bende. Sürekli sürekli bir yere geçirmek için erteledim ve sonuç bu işte.

Ya yıllarca böyle kullandım ve bir sıkıntı yoktu. Geçen sene de format attıktan sonra böyle kullanmaya devam ettim. Ama kabul ediyorum eşeklik bende. Sürekli sürekli bir yere geçirmek için erteledim ve sonuç bu işte.
En azından bir daha aynı durumu yaşamazsınız, kaydetmek istediğiniz sayfaları favorileyin veya cihazınıza gönderin.

Aslında var, üç noktadan cihazına gönderebilirdi.
Var yada yok. Daha hala aynı telefondayım o yüzden şu anda bir yere geçirmeye ihtiyacım yok. Ama sen yine de nasıl yapılır söyleyebilir misin

250 sekme varken nasıl çökmedi?
Aslında en az 10 ay falan böyle kullandım ve şu son iki güne kadar tek bir sorun bile çıkmadı. Açamama gibi bir sorunda olmadı. Bilemedim böyle olacağını

Geri
Yukarı