Google ve Chrome'dan belli bir siteye girme nasıl engellenir?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Soru biraz saçma gibi biliyorum, ama bildiğiniz psikolojik rahatsızlık gibi bir şey oldu bende. Geçen gittiğimiz bir restoranın yorum ve fotoğraflarına durmadan bakasım geliyor. Kısacası yemek bakma alışkanlığı oluştu bende, telefondan yemek uygulamalarını sildim ama şimdi Google'dan bakıyorum. Bir şekilde bunu engelleme ihtimalim var mı?

Buradaki rehbere bakabilirsiniz.

Teşekkürler hocam, çünkü gerçekten artık bildiğiniz psikolojik bir hastalık haline geldi yemek bakma isteğim ve rahatsız etmeye başladı.

Telefonda Kiwi tarayıcısı yükleyip, bağlantıdaki uzantıları deneyebilirsin.

Ama bu sorunu kendi kafanda çözmen daha faydalı olacaktır. Google aramalar sayfasında engelleyemeyeceğin kadar çok restaurant var.

Ama bu sorunu kendi kafanda çözmen daha faydalı olacaktır. Google aramalar sayfasında engelleyemeyeceğin kadar çok restaurant var.
Google a sadece restorandaki yorumlara bakmak için giriyorum gibi birşey hocam. Ek olarak farklı yerler aramadığım için çok reklam çıkmıyor ve tıklamıyorum.

Kiwi yüklesem daha iyi yukarıdaki rehber biraz karışık geldi gözüme.

Attığınız blocksite uygulaması ne yazıkki uçuk para istiyor hocam.

buradaki rehbere bakabilirsiniz.
Hocam yönetici hesabını tam olarak anlayamadım yardımcı olabilirmisiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-07-25-11-56-15-07_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-07-25-11-56-15-07_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Arama motorunu da değiştirebilirsiniz. Startpage, Google'a yakın sonuçlar verecektir ve restaurant arayüzünü görmezsiniz. Brave tarayıcısını tavsiye ederim. Onun üzerinden arama motorunu Startpage yapabilirsiniz.

Screenshot_15.png

Screenshot_14.png

Screenshot_12.png

Screenshot_13.png

Google a sadece restorandaki yorumlara bakmak için giriyorum gibi birşey hocam. Ek olarak farklı yerler aramadığım için çok reklam çıkmıyor ve tıklamıyorum.

Kiwi yüklesem daha iyi yukarıdaki rehber biraz karışık geldi gözüme.

Attığınız blocksite uygulaması ne yazıkki uçuk para istiyor hocam.

Hocam yönetici hesabını tam olarak anlayamadım yardımcı olabilirmisiniz?
bildiğim kadarı ile şirket vb durumlar için geçerli olan bir özellik sizi bağlayacını düşünmüyorum örnek olarak 10 pc olan bir yerde yönetici iseniz bu ayarlarla belirli bir kaç siteye erişim engeli getirebiliyorsunuz, verdiğim bu cevap yeterli gelmez ise bu konuya da bakmanıza tavsiye derim.

Arama motorunu da değiştirebilirsiniz. Startpage, Google'a yakın sonuçlar verecektir ve restaurant arayüzünü görmezsiniz. Brave tarayıcısını tavsiye ederim. Onun üzerinden arama motorunu Startpage yapabilirsiniz.

Hocam gerçekten atmaya utanıyorum ama ben bunu yazdığımda buranın çıkmamasını istiyorum bu sayfanın açılmamasını, bu mümkün müdür bir şekilde?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-07-25-12-18-02-25_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg
    Screenshot_2022-07-25-12-18-02-25_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg
    73,7 KB · Görüntüleme: 14
Normalde arama sonuçlarındaki reklamları engellemesi gerekiyor. Brave kalkanlarını ''Agresif'' yapıp tekrar deneyin.

Screenshot_20.png

Screenshot_19.png

Screenshot_21.png

Screenshot_22.png

Geri
Yukarı