Google vs Microsoft Edge

asizby

Hectopat
Daha fazla  
Uzun yıllardır Google(browser olarak) kullanan birisi olarak geçenlerde Microsoft Edge'i gördüm ve yenilikçi bir şeyler istiyorum sizce kullanılır mı?
Görüşleriniz nelerdir.

Saygılar.

Yenilikçi bir şeyler istiyorsanız kullanmanızı öneririm çok iyi bir program ama ondan sonra tekrar sıkılıp Google'ye geri döneceksiniz.

Ben şifre yönetimi haricinde bir sıkıntısını görmedim, onu da düzeltirler herhalde ilerde... Şöyle bir durum oluyor; sitede yeni bir kullanıcı adı ve şifre kaydetmek isteyince eski bilgileri güncellemeye çalışıyor bazen, yeni bir kayıt açması için uğraş gerekiyor.

Uzun yıllardır Google(browser olarak) kullanan birisi olarak geçenlerde Microsoft Edge'i gördüm ve yenilikçi bir şeyler istiyorum sizce kullanılır mı?
Görüşleriniz nelerdir.

Saygılar.
Ben hangi tarayıcıyı kullanırsam kullanayım, en sonunda tekrar Google'a dönüyorum. Google bana çok güvenli ve samimi geliyor. Bir çok özelliği var; ayrıca bir sürü Easter Egg'i de var, mesela arama yerine "do a barrel roll" yazın.

Görüşleriniz nelerdir.

Saygılar.
Tabi ki kullanılabilir çıktığından beri edge kullanıyorum gayet stabil ve başarılı.
Chrome'un kullandığı önbellek can sıkıcı.

Tabii ki de kullanılır hatta eğer da kolay arayüzü olan ve oyuncular için otomatik kısayollara sahip olan Opera GX'i de tavsiye ederim

Windows tarafında en beğendiğim tarayıcı MS Edge. Çıkışta geçmiş cookie cache gibi şeyleri otomatik olarak silmenizi sağlayan seçenkleri var. Brave gibi bitcoin eklentilerini dayatmıyor. Tasarım olarak güzel. Firefox gibi chrome store eklentisi sorunu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı