Google'a neden kötü diyorlar?

Şimdi Brave Firefox'ya da Chrome RAM filan umurumda değil hangisi daha iyi gizlilik hızlılık vesaire kimi öneriosunuz sizi biraz yordum ama bu konuda bilgilisiniz.

Hocam kişiselleştirme ise Firefox kullan Brave hızlıdır Chromium'da kişiselleştirme pek yok ama gizliliğe önem veriyor.

Şimdi Brave Firefox'ya da Chrome RAM filan umurumda değil hangisi daha iyi gizlilik hızlılık vesaire kimi öneriosunuz sizi biraz yordum ama bu konuda bilgilisiniz.
Rica ederim ne demek. Bir kaç ayar ve eklentiyle Firefox en gizlisi ve çok kişiselleştirme özelliği var. Chromium ve Brave ise daha az gizlilik özelliği barındırıyor ama nispeten daha hızlı olabiliyorlar bazen Firefox'tan

Rica ederim ne demek. Birkaç ayar ve eklentiyle Firefox en gizlisi ve çok kişiselleştirme özelliği var. Chromium ve Brave ise daha az gizlilik özelliği barındırıyor ama nispeten daha hızlı olabiliyorlar bazen Firefox'tan.

Ya hız önemli değil baktım arada 1 saniye filan var ya da yok o önemli değil şimdi Firefox özelleştirmelere bakıyorum. .d

Yeni konular

Geri
Yukarı