Google'da arama yapınca "Adsız" diye sayfa çıkması

Lumbagoooo

Centipat
Yer
Albuquerque
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba. Ben geçen ay bir hata yaptım ve RDR 2 crack indirdim. Ama laptop yavaşlayınca sildim ve laptop eski haline geri döndü. Bugün laptopta Google'a bir şey arattığımda Adsız diye sayfa çıktı ve hiçbir şekilde çözülmedi. Biraz araştırma yaptığımda Trojan girmiş olabileceğini okudum ve virüs taraması yaptım. 30 tane zararlı yazılım varmış, hepsini silip yeniden Google'ı açtığımda hiçbir şey değişmedi. Sizce ne yapmam lazım? Laptopa 2 hafta sonra format atacağım, o zamana kadar idare mi etmeliyim yoksa format atsam bile geçmeyecek bir virüs mü bulaştı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet 30 tane zararlı yazılım bulundu hepsini sildim ama hiçbir şey değişmedi.

Dün bayağı bir konu gördüm, Chrome'da sıkıntı olabilir ya da arama motorunda. Şu an Chrome kullanıyorum, sıkıntı yok. Güncelleme gelince düzelebilir. Genel bir soruna benziyor. Bu süre zarfında Brave kullanabilirsiniz, sizi üzmez.

Dün bayağı bir konu gördüm, Chrome'da sıkıntı olabilir ya da arama motorunda. Şu an Chrome kullanıyorum, sıkıntı yok. Güncelleme gelince düzelebilir. Genel bir soruna benziyor. Bu süre zarfında Brave kullanabilirsiniz, sizi üzmez.

Peki teşekkürler.

Peki, teşekkürler.

Brave ile alakalı çok güzel bir rehber var. Aklınıza takılan şeyleri sorabilirsiniz. Hatta: Chrome'u bırakıp, Brave kullanmanızı öneririm. Tamamen gizlilik ve hız amaçlı tarayıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı