Google'da görüntülenen fotoğraflardan virüs bulaşır mı?

IOS'a kolay kolay virüs bulaşmaz ama yine de ne olur ne olmaz şüphelendiğin sitelere girme yeter.

Yok site değil de han aratırsın sonra görsellere girersin konuyla alakalı görsellere bakarsın ya, oradan diyorum görüntülenen görsellerde sıkıntı çıkar mı?

Merhaba Safari'den ve Google'dan görüntülen fotoğraflardan virüs veya trojan tarzı şeyler bulaşır mı? iPhone kullanıyorum, bulaşır mı?

Ben bulaşır diye biliyorum yani üstüne tıklarsan bulaşır ama bence tıklama eğer fotoğraf yükliceksen pinterestten indir veya Google'deki fotoğrafların üstüne tıklamadan prtscsysrq tuşuna tıkla sonra paintte ayarla derim ben öyle yapıyorum çünkü en güvenilir dediğimiz sitelerde nelerle karşılaşıyoruz

Ben bulaşır diye biliyorum yani üstüne tıklarsan bulaşır ama bence tıklama eğer fotoğraf yükliceksen pinterestten indir veya Google'deki fotoğrafların üstüne tıklamadan prtscsysrq tuşuna tıkla sonra paintte ayarla derim ben öyle yapıyorum çünkü en güvenilir dediğimiz sitelerde nelerle karşılaşıyoruz.

Nasıl yani? Herkes farklı şey söylüyor? Mesela bir şey aratıp görsellere girdik ve bir görsele tıkladık bulaşır mı?
Ben bulaşır diye biliyorum yani üstüne tıklarsan bulaşır ama bence tıklama eğer fotoğraf yükliceksen pinterestten indir veya Google'deki fotoğrafların üstüne tıklamadan prtscsysrq tuşuna tıkla sonra paintte ayarla derim ben öyle yapıyorum çünkü en güvenilir dediğimiz sitelerde nelerle karşılaşıyoruz
yani indirme işlemi falan yok sadece görüntüleme?

Nasıl yani? Herk
Nasıl yani? Herkes farklı şey söylüyor? Mesela bir şey aratıp görsellere girdik ve bir görsele tıkladık bulaşır mı?

Yani indirme işlemi falan yok sadece görüntüleme?

Yani görsele tıkladın ve seni bir siteye attığı zaman anlaki virüs bulaştı ama normal sadece görüntüleme yaptığında bulaşmıyo diye biliyorum mesala şu fotoğraftaki gibi yapıyosan bulaşmaz

Dosya Ekleri

• resim_2022-04-13_024215128.png
    resim_2022-04-13_024215128.png
    764,4 KB · Görüntüleme: 32
Mümkün.

Yeni konular

Geri
Yukarı