Google'dan sonra geçilecek tarayıcı önerisi

• Konuyu başlatan Snedy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 374

Snedy

Picopat
Daha fazla  
Google kullanıyordum, ama şu an başka bir tarayıcıya geçmek istiyorum. Opera GX tercih edilecek bir tarayıcı mı sizce? Yoksa Brave geçebilirim ya da DuckDuckGo'nun tarayıcısı çıktı, güvenilir diye 1 2 kişi duydum. Hangisini tercih etmeliyim?

Firefox kullanabilirsiniz. Eğer Firefox arayüzünden hoşlanmıyorsanız Custom CSS'ler ile Firefox'u isterseniz Chrome'a, Edge'e hatta Opera GX'e bile benzetebilirsiniz.

Ekran görüntüsü 2024-01-28 190714.png

Ben şu an Edge biçiminde kullanıyorum.

Brave deki basitlik ve gizlilik çok iyi brave bende tavsiye ederim.

Google kullanıyordum, ama şu an başka bir tarayıcıya geçmek istiyorum. Opera GX tercih edilecek bir tarayıcı mı sizce? Yoksa Brave geçebilirim ya da DuckDuckGo'nun tarayıcısı çıktı, güvenilir diye 1 2 kişi duydum. Hangisini tercih etmeliyim?

Microsoft Edge önerimdir.
Yaklaşık 2 sene öncesine kadar Chrome kullanıyordum ve Edge'yi hiç kullanmamıştım ön yargılı yaklaştım daha sonra bir kere deneyeyim dedim ve kullanmaya başladım.
Gerçekten stabil ve hızlı bir tarayıcı.

maksimum gizlilik ve güvenlik istiyorsanız librewolf
hız istiyorsanız thorium
gizlilikten ödün verip az ram yesin diyorsanız edge

ben brave öneririm

DuckDuckGo'da senkronizasyon özelliği yok ve tarayıcıyı kapattığında veriler temizleniyor. Normal kullanım için uygun olmayabilir.

Firefox kullanabilirsiniz. Eğer Firefox arayüzünden hoşlanmıyorsanız Custom CSS'ler ile Firefox'u isterseniz Chrome'a, Edge'e hatta Opera GX'e bile benzetebilirsiniz.

Eki Görüntüle 2099808

Ben şu an Edge biçiminde kullanıyorum.

Kanka Opera'da sağdaki çubukta Instagram kısayol filan var hepsi geliyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı