Çözüldü Google'ın engellediği virüslü sitede uzun süre kalmak sorun yaratır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cluster

Hectopat
Daha fazla  
Bir şeye bakarken bir linke tıkladım. Sonra linki kapattım, Google'dan çıkarken fark ettim ki minik bir sekme açılmış. Baktığımda Google güvenlik uyarısı vermiş ve siteyi açmamış. Ben hemen geçmişi ve çerezleri sıfırladım, ayrıca hesap şifremi değiştirdim. Şu an Malwarebytes'tan tarama yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ama şöyle oldu: İlk başta ilk site açıldı o engellenmemişti. Bende onu kapattım, 2. site altta küçük olarak açılmış o engellendi.
Aktif bir AV mevcutsa ve tarayıcı güncelse endişeye gerek yok. En kötü adware bulaşır. Sekme izolasyonları oldukça gelişmiş mevcut tarayıcıların.
Bir şeye bakarken bir linke tıkladım. Sonra linki kapattım, Google'dan çıkarken fark ettim ki minik bir sekme açılmış. Baktığımda Google güvenlik uyarısı vermiş ve siteyi açmamış. Ben hemen geçmişi ve çerezleri sıfırladım, ayrıca hesap şifremi değiştirdim. Şu an Malwarebytes'tan tarama yapıyor.
İyi korunmuşsun. Bir şey olacağını zannetmiyorum. :)

İyi korunmuşsun bir şey olacağını zannetmiyorum. :)
Hocam gerçekten hesap çalınır diye korkudan neredeyse bütün her şeyimi değiştirdim: şifre, 2 doğrulamalı adım, vb. Bir de Malwarebytes sonucu temiz çıktı.

Engellenmiş zaten dediğinize göre, sorun olmaz. SmartScreen'in Google versiyonu. Engellenmeseydi endişe edebilirdiniz.
Ama şöyle oldu: İlk başta ilk site açıldı o engellenmemişti. Bende onu kapattım, 2. site altta küçük olarak açılmış o engellendi.

Aktif bir AV mevcutsa ve tarayıcı güncelse endişeye gerek yok. En kötü adware bulaşır. Sekme izolasyonları oldukça gelişmiş mevcut tarayıcıların.

Çözüm

Geri
Yukarı