Goonet VDSL'e geçsem ping değeri düzelir mi?

Ritualist

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Ahşap üst yüzey işlemcisi
Merhaba arkadaşlar. Şuan bir Superonline kullanıcısıyım. 1 yılık sözleşmem kaldı. Ama CS:GO rekabetçi oynarken ping değerlerim çok yüksek oluyor. Bazen 90 civarlarında iken çoğu zaman 100-115 arası gidip geliyor. Şuan kullandığım hız 16 Mbps'e kadar olan hız. İnternet hızı ortalama 10-13 Mbps hızlarında.
Goonet'in 35 Mbps'e kadar olan vdsl paketine geçmeyi düşünüyorum. Sizce bu pakete geçsem sözleşmemi iptal etsem CS:GO oynarken ping değerlerim düşük olur mu?

Pingin o kadar da kötü değil. Benim LoL'de 3000 ping aldığım zamanlar oluyor. Bu yüzden oyunu oynayamıyorum.
Fakat karşımda oynayan insanların ping değerleri benim çok çok altımda o yüzden karşı karşıya kaldığımız zaman önce hep ben ölüyorum. Önce ben ateş etsem mermi kafasına çarpıp kanlar çıksa bile hiç hasar almadan beni öldürebiliyor. Bu anlattığım olay çok kısa bir zamanda oluyor. Bir saniyenin onda biri kadar bir sürede diyebilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı