GoW PC'de satın alınmalı mı?

• Konuyu başlatan ard9
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 442

ard9

Centipat
Daha fazla  
Daha önce PS4'te oynadım. Şu an 200 TL, almaya gerek var mı tekrardan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de daha önce PS4'de oynamıştım. Baş kısmı geçene kadar oyun aşırı sıkıcı hale geliyor hocam. Baldur'un ağzını burnunu kırdım, alt f4 attım, daha da oynamadım. Sırf ara sahneleri ve oyunun geri kalanı için değer diyeceğim de, değmez.

Daha önce PS4'te oynadım. Şu an 200 TL, almaya gerek var mı tekrardan?
Daha önceden oynamana rağmen daha dolu bir içerik sunuyor sana PC'deki GoW.

Bir pide düşün. PS4 deki normal kıymalı pide olsun. PC deki GoW ise pide yine aynı ancak daha bol kıymalı bir pide olmuş gibi. Bence indirimdeyken de alınır.

Daha önceden oynamana rağmen daha dolu bir içerik sunuyor sana PC'deki GoW.

Bir pide düşün. PS4'teki normal kıymalı pide olsun. PC'deki GoW ise pide yine aynı ancak daha bol kıymalı bir pide olmuş gibi. Bence indirimdeyken de alınır.

PS4 versiyonuna göre ne ekstrası var hocam? Direkt PS4 versiyonu PC'ye port edilmedi mi?

Şu oyunu şu kadar yüceltmeyi ne zaman bırakacaksınız? Oyun yüksek kaliteli ve aksiyonlu ara sahneleri harici size yeni hiçbir şey sunmuyor. Zamanında PS2 & PSP, PS3'de God of War oyunlarının hepsini oynayan ben, Kratos Kaosun Bıçakları'nı evin altından çıkarttığında hee... öyle mi olmuş kanka? vay be... kaçamıyosun geçmişinden ha... moduna girdim. Aynı monoton gameplay, aynı monoton mekanikler. Ragnarök'u bilemem, ama eski oyunlar çok daha iyi.

PS4'de 30fps (kilit sağolsun) ile RDR2 oynadım. Konunun başlığı RDR2 PS4'de bitirdim, PC'de satın almalı mıyım olsa tamam diyeceğim, ama GoW öyle bir oyun değil.

Son düzenleme:
PS4 versiyonuna göre ne ekstrası var hocam? Direkt PS4 versiyonu PC'ye port edilmedi mi?
Hayır, görüntü kalitesi daha dolgun. Ayrıca PS4 genelde 60a sabitliyor oyunu. PC'de oynamanıza rağmen fazla FPS alsanız dahi, oyunda optimizaysın sorunu da yaşamıyorsunuz.

Şu oyunu şu kadar yüceltmeyi ne zaman bırakacaksınız? Oyun yüksek kaliteli ve aksiyonlu ara sahneleri harici size yeni hiçbir şey sunmuyor. Zamanında PS2 & PSP, PS3'de God of War oyunlarının hepsini oynayan ben Kaosun Bıçakları'nı evin altından çıkarttığında hee... öyle mi olmuş kanka? moduna girdim. Aynı monoton gameplay, aynı monoton mekanikler.

PS4'de 30fps (kilit sağolsun) ile RDR2 oynadım. Konunun başlığı RDR2 PS4'de bitirdim, PC'de satın almalı mıyım olsa tamam diyeceğim, ama GoW öyle bir oyun değil.
Kesinlikle katılmıyorum. Narrative kategorisinde bundan daha iyi bir oyun olduğunu da düşünmüyorum.

Oyun size zaten hepten bir gameplay sunmuyor. Eğer ara sahnelerin olmasından şikayetçi iseniz rekabetçi oyunlar tercih edebilirsiniz. Sizin mantığınıza göre Yakuza gelmiş geçmiş en kötü oyun oluyor.

Yeni bir şey katmamış demişsiniz. Ragranok için öyle düşünebilirsiniz. Tam olarak olmasa bile evet oyunda çok çok farklı bir yenilik yok ama tutan bir formülü devam ettirmek oyuncuyu da rahatsız etmiyorsa bence eleştirmek saçma.

Mekanik kısmını açıklamaya üşendim fakat en basit şunu diyebilirim. Balta tuş ile geri getiriliyor. Yani bu kadar detaya inen bir oyun. Bu özellik için tuş atayan bir oyun nasıl monoton bir mekaniklere sahip olabilir?

Son düzenleme:
Hayır, görüntü kalitesi daha dolgun. Ayrıca PS4 genelde 60a sabitliyor oyunu. PC'de oynamanıza rağmen fazla FPS alsanız dahi, oyunda optimizaysın sorunu da yaşamıyorsunuz.

Kesinlikle katılmıyorum. Narrative kategorisinde bundan daha iyi bir oyun olduğunu da düşünmüyorum.

Oyun size zaten hepten bir gameplay sunmuyor. Eğer ara sahnelerin olmasından şikayetçi iseniz rekabetçi oyunlar tercih edebilirsiniz. Sizin mantığınıza göre Yakuza gelmiş geçmiş en kötü oyun oluyor.

Yeni bir şey katmamış demişsiniz. Ragranok için öyle düşünebilirsiniz. Tam olarak olmasa bile evet oyunda çok çok farklı bir yenilik yok ama tutan bir formülü devam ettirmek oyuncuyu da rahatsız etmiyorsa bence eleştirmek saçma.

Mekanik kısmını açıklamaya üşendim fakat en basit şunu diyebilirim. Balta tuş ile geri getiriliyor. Yani bu kadar detaya inen bir oyun. Bu özellik için tuş atayan bir oyun nasıl monoton bir mekaniklere sahip olabilir?
Ragnarök da çok masum değil. Elimizde İskandinav mitolojisini işleyen bir oyun var, mitolojik müzikler - özellikle İskandinav Mitolojisi - insana gerçekten canlılık katar, ama gel gelelim ki müzik ekibi 1. oyunun müziklerini alıp üstüne 1-2 enstrüman daha koymuş, ve oyuna eklemiş. 4 yıl boyunca hiçbir şeye uğraşılmamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı