Çözüldü GoW Ragnarok NG+ tek seferlik mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Qenzoo

Hectopat
Daha fazla  
GoW Ragnarok'u bitirdim, Valhalla DLC'sini de bitirdim yeni oyun+ açıldı şimdi buna bastığımda eski kayıtları yükleme ekranı geliyor, oyunu bitirdiğim Save'ye yüklesem, ondan sonra New Game + ile yeni oyun başlatabilir miyim?

Çözüm
Konudaki soruyu tam anlamadım. Yeni Oyun+'a başlarken oyun NG+'a başlayacağınız kaydı seçtiriyor, daha sonra kayıt almanızı istiyor. Bu kaydı + olmayan Yeni Oyun kaydınızın üstüne ya da eğer "NG kaydım dursun" diyorsanız yeni bir slota alabilirsiniz.

Oyunu Yeni Oyun+ kaydıyla bitirip bu kayıtla tekrardan NG+ oynamaktan bahsediyorsanız, yapabiliyorsunuz. NG+ kayıtlarla oyunu bitirdiğiniz sürece birden fazla kez NG+ yapabilirsiniz.
Yeni Oyun+ kaydıyla NG+ olmayan düz bi' Yeni Oyun'a başlamaktan bahsediyorsanız, yapamıyorsunuz.

Yeni Oyun+ açıldıktan/başladıktan sonra ana menüden NG+ olmayan bi' Yeni Oyun'a da başlayabilirsiniz.
Konudaki soruyu tam anlamadım. Yeni Oyun+'a başlarken oyun NG+'a başlayacağınız kaydı seçtiriyor, daha sonra kayıt almanızı istiyor. Bu kaydı + olmayan Yeni Oyun kaydınızın üstüne ya da eğer "NG kaydım dursun" diyorsanız yeni bir slota alabilirsiniz.

Oyunu Yeni Oyun+ kaydıyla bitirip bu kayıtla tekrardan NG+ oynamaktan bahsediyorsanız, yapabiliyorsunuz. NG+ kayıtlarla oyunu bitirdiğiniz sürece birden fazla kez NG+ yapabilirsiniz.
Yeni Oyun+ kaydıyla NG+ olmayan düz bi' Yeni Oyun'a başlamaktan bahsediyorsanız, yapamıyorsunuz.

Yeni Oyun+ açıldıktan/başladıktan sonra ana menüden NG+ olmayan bi' Yeni Oyun'a da başlayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Çözüm
Konudaki soruyu tam anlamadım. Yeni oyun+'a başlarken oyun ng+'a başlayacağınız kaydı seçtiriyor, daha sonra kayıt almanızı istiyor. Bu kaydı + olmayan yeni oyun kaydınızın üstüne ya da eğer "ng kaydım dursun" diyorsanız yeni bir slota alabilirsiniz.

Oyunu yeni oyun+ kaydıyla bitirip bu kayıtla tekrardan ng+ oynamaktan bahsediyorsanız, yapabiliyorsunuz. Ng+ kayıtlarla oyunu bitirdiğiniz sürece birden fazla kez ng+ yapabilirsiniz.
Yeni oyun+ kaydıyla ng+ olmayan düz bi' yeni Oyun'a başlamaktan bahsediyorsanız, yapamıyorsunuz.

Yeni oyun+ açıldıktan/başladıktan sonra ana menüden ng+ olmayan bi' yeni Oyun'a da başlayabilirsiniz.

Tamamdır kral cevabı buldum senin sayende, esenlikler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı